Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon sok ez így naponta?

Nagyon sok ez így naponta?

Figyelt kérdés
1 zacskó (10 darab/szelet) puffasztott búza vagy rizs, kicsi gyümi és ebéd.
2012. jan. 18. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
az "ebéd" az mi jelent? ötfogásos svédasztal-lakomát a Four Seasonsben... vagy esetleg normál adag főtt ételt? mert akkor kevés és rossz.
2012. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ebéd... hú de sokat megtudtunk -.-"
2012. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
normál ebéd levessel és másodikkal. ja és kihagytam a 2 szelet barna kenyeret
2012. jan. 18. 16:59
 4/8 anonim ***** válasza:
a legtöbb embernek eltér az értékrendje... mást gondolnak arról, mi a normális, és mi a nem normális. ez vonatkozhat politikára, vallásra, életvitelre... vagy a kaják adagjára.
2012. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem sok, de nem értem, miért kell betolni 1 egész zacskó puffasztott búzát, ami legalább 300 kalória (megnéztem: az enyém 37 kcal/darab, szintén 10 darabos kiszerelés), abból simán ehetnél valami normálisat.


Az meg, hogy ebéd után nem eszel már semmit, no comment kategória.

2012. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
+ nem mindegy, hogy a második bolognai spagetti, csülök pörkölt, grízes tészta, vagy csirke/pulykamell párolt zöldséggel...
2012. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem tudnád leírni basszus hogy mit ettél, mennyit, mennyi energiatartalma volt, mennyi fehérje, ch és zsír volt benne?

jó hogy nem azt kérdezed minden infó nélkül, hogy milyen a szemed színe..

2012. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Totál mindegy, hogy mit ebédelt. Ha csülökpörit kajált és repetázott ez egy napra akkor is kevés. Amit csinálsz, kimondott fogyókúrás megoldás és a legegészségtelenebb.. egész nap koplalás szélén lehetsz, a pufi rizs ad annyi erőt, hogy kibírd ebédig, ebéd után már elvagy gyümivel estig, de kombinálhatod bárhogy..

Szerintem változtass ezen, mert nagyon könnyű beleesni egy étkezési zavarba!

2012. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!