Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka tornákkal fogok...

Rubint Réka tornákkal fogok tudni fogyni?

Figyelt kérdés

Olyan 10-12 kg-tól szeretnék megszabadulni. Vagyis ennyi zsírtól és lehetőleg nem izomtól:)

Ha heti 1-2 aerob edzést is beiktatnék, akkor (napi kb. 1200-1300 kcal mellett) lenne eredménye?


2012. jan. 18. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1200kcal-lal menne.

ennyit adnak beteg nőknek akik még rubintrékázni sem tudnak. edző, aktív nőnek 1300-1500 kcallal kéne kezdődnie egy fogyásnak..

2012. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
oks, annál jobb:D Utálom, ha éhes vagyok, tanulni sem tudok úgy. Amúgy általában ha többet mozgok, éhesebb is vagyok, és alapból többet eszem, szóval...
2012. jan. 18. 22:34
 4/10 anonim ***** válasza:

basszus.. ilyen könnyű veled? mióta írnak ide olyan Kérdezők akik értenek első szóból is? :D

örvendek. akkor 1500kcal, és ha nem fogysz pár hét alatt mérhetőt, akkor lehet csökkenteni, lassan. vagy RR helyett normális edzést csinálni.

2012. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

a normális edzés mit takar?:)

ha jobb idő lesz, megyek majd futni is, de így nem kockáztatom. Marad a tánc, meg a szobabicikli. És köszönöm a bókot:)) (mert annak vettem ám:D)

2012. jan. 18. 22:42
 6/10 A kérdező kommentje:
*nem kockáztatom a megfázást
2012. jan. 18. 22:42
 7/10 anonim ***** válasza:

te látsz kükönbséget ezek

http://www.youtube.com/watch?v=Pw_ZR86hNQI

http://www.youtube.com/watch?v=9bMteFx8LbM

http://www.youtube.com/watch?v=hLZIBO8szRM

és RR között? ha nem, nem baj, ha igen akkor áttérsz hasonlóakra.

de elküldenélek thai boxolni vagy Jet Kali-zni is, mert bár (legyen az utóbbi) önvédelemről nem kérdeztél, de mégis fontos hogy tanulj + az is kemény edzés. kemény a thai box is, csak azt nem kell önvédelemmel összekeverni.

2012. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hát, köszi a jó tanácsokat.

belenéztem a videókba. Az elsőben voltak Rékás elemek, a többi az... hmm. Ezekkel még várjunk:D Egyébként a végcél nem a "terminátor" test:) Megelégednék egy közepes izomzatú, alacsony testzsírszázalékú testtel is:)

De tényleg köszi.

2012. jan. 18. 22:55
 9/10 anonim ***** válasza:

neki nem ettől van ilyen teste, nehogy azt hidd hogy így érte el. precíz étrenddel és súlyzós edzéssel dolgozott.

nyilván olyan melleket sem akarsz mint RR-nek van, mégis az ő videójára edzel. hát attól sem kell félni, hogy beugrik a szilikon.

a gyakorlatokat meg mielőbb el kell kezdeni, mert két edzés között az intenzívebb a jobb a te esetedben.

2012. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az esküvőm előtt 13 kg-ot fogytam Rékával. Én szerettem nagyon.

2012. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!