Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak ha még fejlődésbe...

Hogy fogyjak ha még fejlődésben vagyok és sportoló vagyok? (16 évesen)

Figyelt kérdés

nem szoktam vacsizni csak reggeli ebéd és leszoktam mindenféle édességről még sem fogyok

7 éve sportolok rendszeresen heti 4szer 4 órán keresztül edzek

ebbe nem csak erősítés van hanem balett,nyújtás,tánc és akrobatika

a korcsolyázás miatt a combom vastag de egyébként is az volt mások viszont réggebb óta járnak és nekik mégsem sőt!mindenki modell alkat!

rég óta tervezem h fogyni akarok de nem jön össze mert mindig megszakítom

azért kezdtem sportolni hogy jobb alakom legyen és ne legyek vastag,de úgy tűnik csak izmosodok.nem akarok mást elkezdeni mert nagyon jó eredményeim vannak EURÓPA bajnokságról


16 éves lány 167cm 65kg

én pontosan úgy nézek ki mint amikor még nem korcsolyáztam nem vagyok véknyabb se az izmaim nem látszanak a zsírtol

mások pedig 3 hét edzés után látják magukon hogy most izmosodott e vmelyik testrészük

de fürdőruhát sem fogok felvenni a barátaim előtt sem


2009. máj. 27. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
hát akkor úgy néz ki ez alkati kérdés, és nem igen tudsz rajta változtatni ...
2009. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

16 éves vagy, MÉG NÖVÉSBEN VAGY, ne akarj fogyni, még változni fog az alakod, nem ez a végleges (25 éves korig nő az ember), még formálódsz.

Nem vagy kövér, lehet, hogy nem akarod meglátni magadban a szépet valamiért, de nem vagy kövér, és nem tudom, milyen ruhákat hordasz, de biztos van olyan, ami az alakod előnyeit emeli ki.

Tessék egy kis önbizalmat magadra erőltetni! És ne koplalj, mert az a sportnak se tesz jót, nem lesz hozzá energiád, és ha eddig is szép eredményeid voltak, kár lenne, ha ezután nem lennének, mert nem lenne hozzá erőd.

2009. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!