Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Stessz miatt sokat ettem. Meg...

Stessz miatt sokat ettem. Meg lehet fordítani, hogy stresszes időben inkább kevesebbet egyek? Hogy adhatnám le?

Figyelt kérdés
Vizsgaidőszakban nem tudom és nem is akarom visszafogni az evést, mert éhesen nem fog az agyam, de mégis változtatni szeretnék, most, hogy már vége.
2012. jan. 20. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Vizsgaidőszakban az evés kész megváltás, addig sem kell tanulni..Én legalábbis így vagyok/voltam vele. Valami más "programot" kell keresni arra a negyed órára, míg kicsit pihenteted az agyad. Én általában bekapcsolom a zenét, és eléneklek 1-2 számot teli torokból:))
2012. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, ha kimégy a konyhába "pihenni", eltöltheted az időd azzal is, hogy különböző gyümölcsökből frissen facsart rostos gyümölcslét készítel, elmosogatol, és leülsz, és jóízűen megiszod a frissítődet, amit éppen akkor magad készítettél. Sokkal egészségesebb, és az agyad is pihen.
2012. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fuu, imerős a szitu..én is mindig így voltam ezzel, hát ezt megfordítani nem tudok, az agyadban kell talán eldöntened, hogy kibírod és nem eszel.

Én most viszont annyira ideges vagyok, hogy nem bírok enni, meg amúgy sincs nagyon kajám, legalább meg van oldva:)20l

2012. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen. ne vidd a kezed a szádhoz.
2012. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Aczél mostanában olyan "flegmatikus" vagy:(

Hova tűnt a mindig mindenkinek segíteni akaró éned?

2012. jan. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

elvágtam a torkát.

amíg valakiben annyi önkontroll nincs, hogy evésben vezesse le a stresszét, addig hol tudsz segíteni neki?

elküldöm őt is taichizni? akiknek ajánlottam, vajon mekkora részük gondolkodott el egyáltalán az ötleten?

kapni valamit, valami megoldást, várni hogy munka és akarat nélkül megoldódik minden, az megy. (Kérdező, nem rád vonatkozik. ez most általánosítás)

2012. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ahogy egyik válaszoló írta, az evés pihenés volt tanulás után, ami később szokás lett. Egyébként 62 kg vagyok 175 cm-hez.
2012. jan. 20. 22:00
 8/9 anonim ***** válasza:
a szokásokon változtatunk.
2012. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vizsgaidőszakban én is mindig meghíztam, pedig a legtöbb ismerősöm épp akkor fogyott le.

Sajnos szerintem ez egyedi dolog, és nem nagyon tudsz mit kezdeni vele. Próbáld visszafogni magad, amennyire tudod, de most nem az étkezéseidre meg a fogyásra koncentrálj, hanem a tanulásra - mellesleg, az is rengeteg energiát igényel ám!

Majd, ha vége a vizsgaidőszaknak, és visszarázódsz a mindennapokba, akkor leadod, amit most felszedsz.

Ügyesen a vizsgákon! :)

2012. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!