Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyhatok akkor ha minden...

Fogyhatok akkor ha minden naprendszeresen tornázok, viszont az étrendemen nem változtatok, csak kevesebbet eszek mindenből?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 18:48
1 2
 1/18 anonim válasza:
szerintem igen
2012. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszi ez jó jel.mert 2 napja kezdtem el fogyózni és tornázni,de már olyan éhes vagyok..nem birom ezeket a fogyós kajákat. Ezért is gondoltam hogy eszek ugyan azt mint máskor csak kevesebbet.pl 1 szelet hús helyet egy felet :) és persze nem zsírosat,úgysem szeretem a zsíros dolgokat.
2012. jan. 3. 18:55
 3/18 anonim ***** válasza:

szerintem is fogyhatsz

húsból nem kell spróolni, mehet nyugodtan inkább fél adaggal több hús, pár kanálall kevesebb rizs, főzelék stb

2012. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
azért egy - két napot ne felejts el kihagyni a héten, mert az izmaidnak regenerálódnia kell. :)
2012. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Akkor jó akkor mindenből picit kevesebb :)

1 napot hagyta ki torna nélkül,és hagyok is ki a vasárnapot! :) Ez lessz a pihi nap. A többi napon futás majd 20-perc torna :)

2012. jan. 4. 07:02
 6/18 anonim ***** válasza:

milyen fogyós kajákat nem bírsz? mit nevezel fogyós kajának, remélem nem a vizet..

amúgy a kérdésedre senki nem tud válaszolni. nem tudjuk mennyit ettél eddig, mennyit fogsz enni ez után, mennyire lenne szükséged, mennyit mozogsz, mekkora vagy..

persze, lehet tippelni. eddig azt írták teljesen látatlanban, hogy szerintük igen, fogsz. én akkor most a pesszimista leszek, szerintem nem fogsz.

nem azért mert kizárt, hanem mert lövésem sincs a válaszhoz alapvető infókról.

ha úgy kérdeznél, hogy "ha annyival kevesebbet eszem, hogy fogyjak, akkor fogyhatok?" akkor igen lenne a válasz.

de ha te mindenből egy kanállal eszel kevesebbet, akkor szinte biztos hogy nem.

továbbá ha csak fél adagokat eszel mindenből, akkor még éhezés szintjére is juttathatod magad, de ezt egyedül te látod, mert nem tudjuk mennyit szoktál enni.

2012. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

kb 165 cm magas vagyok és 62-kg. 50kg szeretnék lenni.

Minden nap rendszeresen tornázok 1 nap kivételével.

Felváltva tornázok,valamikor hasra,valamikor lábra,felsőtestre és popsira. Egy nap PÉLDÁUL 20perc lábfeszesítés + 20 perc popsifeszesítés! Azaz 40 perc torna,amiben igencsak erőteljesen kifáradok.De valamikor futok + 20 perc torna. :-)

Az étkezéssel mostmár nincs nagyon gondom,kezdek hozzászokni hogy kevesebbet eszek mindenből,nem egy kanállal hanem amennyit szednék annak a felére csökkentettem az ételemet.Mivel a barna kenyér mocskosan de nagyon rossz..ezért fehér kenyeret eszek,de abból nagyon keveset! Eddit 1 szelet húshoz + körethez megettem 2 szelet kenyeret. Most csak egy felet :)

2012. jan. 8. 09:11
 8/18 anonim ***** válasza:

ez szuper. és biztosan eredménye is lesz, akár majd időnként meg is írhatod, hogy buzdítsd a többieket.

kennyérről annyit, hogy én éppen most még barna kenyeret sem eszem. ez nem azt jelenti, hogy fogyok, helyette zabot, egyebeket eszem. tehát lehet éldegélni kenyér nélkül is, csak megszoktuk ezt a kényelmes élelmiszert.

2012. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Örülök hogy legalább valaki örül nekem :-) Hát most minden jel arra mutat hogy fogytam 1,5kg-ot.. Bár nem tudom.. azt halottam hogy ha az ember megméri magát reggel akkor mást mutat a mérleg délbe meg este is.. de én amióta híztam és megmértem mindig 62kg-voltam utána nem mértem 1 héttel később és most kevesebbet mutatott. 60,5 kgot :)

Nagyon fárasztó a torna, de nem adom fel! Nyárra a balcsira jól kell kinéznem :D

2012. jan. 10. 19:06
 10/18 anonim ***** válasza:
sok sikert!! :)
2012. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!