Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen kevés kalóriájú édesség...

Milyen kevés kalóriájú édességet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szinte már teljesen leszoktam az édességről, be is tartom a helyes étkezést. Azonban most nagyon megkívántam. Ilyen esetekben általában pudingot csinálok zsírszegény tejből, édesítővel, de most nincs itthon. Mit tanácsoltok, mit ehetnék?
2009. máj. 27. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
mézet, mazsolát, gyümölcsöket
2009. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
ne egyél ennyi... havonta egyszer rádjön az a csokizabálhatnék akkor egyél azt kész.
2009. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves második! Nem szoktam zabálni, és nem kell lenézni a másikat. Mi az hogy ne egyek? Egy kis tiszteletet igazán tanulhatnál.. Azzal én is tisztában vagyok, hogy nem kell minden nap édességet enni, de néha, egy igazán fárasztó napon jólesne. És ilyenkor helyettesíteni kell valamivel. A méz almával pont jól hangzik :)
2009. máj. 27. 20:41
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
almachipsz, cukor nélkül aszalt és friss gyümölcsök,
2009. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
töltsd le a barbara-dvd.blogspot.com-ról a "Fogyj sütivel" c. könyvet, abban sok jó recept van.
2009. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) mindenképpen letöltöm az utolsót:)
2009. máj. 27. 20:53
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
ha rádjön egyél amennyit csak tudsz, persze heti 1szer bőven sok ilyen nap:D De énis így fogytam le 20kg-ot, nem kínzom magam mert úgy nem megy. Mozgás, mozgás:) Azt eszel amit akarsz, csak le is kell mozogni:)
2009. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
mi a csöcs bajod volt a válaszommal??? mondtam,h ne egyél édességet ennyi, bírd ki,ha meg rádjön a falhatnék 1 hónaoban egyszer az nem gáz akkor egyél nyugodtan. most ezzel mégis mi a baj???? nem kaptál répát most meg már csokit sem azt nem lehet hozzádszólni csak nyálas bájszöveggel??
2009. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Egyél keserűcsokit, 1-2 kockát, az igazán nem sok kalória és finom!
2009. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Citromos joghurthab.Ki kell kavarni habosra a levet s joghurtot s 20 percig állni hagyni. Lehet édesítővel is, mézzel is.

Pattogatott kukorica?

2009. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!