Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez csak nálam van így? Papírevés.

Ez csak nálam van így? Papírevés.

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy a papír megtelíti a gyomrot, de ugyanúgy le lehet bontani, vagyis fogyókúrás módszerként is szokták használni. Na, én ezt kipróbáltam, de nekem nem igazán jött be, sőt! Még éhesebb lettem tőle. Ez normális?:\ Tutira csak nekem, nem jött be.. 16L
2012. jan. 21. 13:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
annyi eszed van,mint mennyi látszik.
2012. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt a módszert, sokkal többet alkalmazzák, mint sokan gondolnák..:)
2012. jan. 21. 14:02
 3/15 anonim válasza:
100%
és mivel más is alkalmazza,te is..tönkreteszed a gyomrodat meg az egészségedet...gratula...hülyyeliba
2012. jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Oltogatásra semmi szükségem!
2012. jan. 21. 14:04
 5/15 anonim ***** válasza:

Van, aki pl. bélféreg petéket rendel a netről, és a beleiben növekvő 2-3 méter hosszú férgek elszívják előle a táplálékot.

Maria Callas is ezzel fogyott, és ismereteim szerint még mindig sokkal népszerűbb, mint egyesek gondolnák.


Ettől függetlenül az a hülye, aki ezt megcsinálja, és kockáztatja az egészségét 3 kg leadásáért.


Arany cuncimókus, okos bogár, kicsi szívem!

Van neked fogalmad arról, hogy a papírt milyen eljárásokkal készítik, mikbe áztatják, mivel fehérítik, és mennyi vegyszert bezabálsz?!

És még csak be sem vált!


Esetleg próbálj meg ólomtartalmú festékkel nyomtatott, régi könyveket felzabálni, és vagy lefogysz, vagy beledöglesz, de sikerül az áhított alakot elérni:


[link]

2012. jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Az ólom rákkeltő de mindegy.

Inkább mozogj ne a neten lógj és akkor le adsz pár kilót.Vagy tudodmit?Egyél papírt-.-"

2012. jan. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

De miért kell rögtön szidni basszus?:\

Megkérdeztem.. Nem hiszem el,hogy nem lehet normálisan válaszolni. Jó, akkor nem eszem meg..Mozgok én sokat! Sőt mindenki oda van,hogy milyen vékony vagyok én meg úgy érzem magamat,mint egy disznó..Próbálkoztam csak..:(

2012. jan. 21. 14:16
 8/15 anonim ***** válasza:

Ja, ha testképzavarod van, akkor meg orvoshoz menj.

De eheted a papírt is, aztán bekerülsz a gastróra súlyos gyomor-, béltünetekkel. Hajrá!

2012. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Akkor viszont ne akarj fogyni!Főleg, ha mondják milyen vékony vagy!
2012. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De ha egyszerűen nem tudom elfogadni magam?? És tudom,hogy csak hazudnak, azért,hogy jobban érezzem magam!
2012. jan. 21. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!