Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak úgy, hogy ne...

Hogyan fogyjak úgy, hogy ne jöjjön soha az életben vissza a kiló?

Figyelt kérdés
Legszívesebben fognék egy kést és levágnám magamról a fölösleges részeket(nagy hasamat pl.)... 18 év, 157 cm, 80 kg... 1 hónap alatt 10 kiló plussz, pedig 10 kilóval ezelőtt is kövér voltam... 1 hónapja próbálok fogyni, de semmi (barna kenyér, gyümölcs, vacsorára kevés kaja ebéd amit osztanak, uzsonna se sok).. olyan vagyok, mint egy gyári munkás, a suliba bemegyek reggel 7-re, kijövök d.u. 3kor, és már semmi kedvem mozogni ezek után. csak két tesióra van. mit tehetnék akkor még?:S
2012. jan. 21. 15:19
 1/5 A kérdező kommentje:
légyszi olyanokat amúgy ne írjatok, ami sértő, mert így is lelki nyomoronc vagyok a súlyom miatt...
2012. jan. 21. 15:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy kemény diétával és mozgással lefogysz, és utána is mindig ODAFIGYELSZ, hogy ne jöjjön vissza. Sajnos van olyan testalkat aminél mindig figyelni kell, mert hízásra hajlamos. De még mindig könnyebb megelőzni a bajt, mint fogyókúrázni.


De most ne is ezen agyalj, hanem hogy add le ezt a rengeteg felesleget.


Kemény diéta, én innen választanék, nekem ezek közül bevált a testalkatomhoz illő (mezomorf) étrend, de el tudom képzelni, hogy te endomorf vagy, ennek megfelelően válassz: [link]


Sport: legalább heti 3 futás. Olyan nincs, hogy nincs kedved. Mész és csinálod. Ha először 300 métert bírsz lefutni, akkor annyit, de csinálod, és egyre nagyobb távon.


Meg kell oldani. Vagy jöhetnek a kifogások és maradhatsz 80 kg. Nekem nem fog álmatlan éjszakákat okozni, te viszont a legszebb éveid előtt állsz és szerintem neked is jobb lenne, ha nem egy 80 kilós test nézne vissza rád a tükörből.


Viszont valamit valamiért. Ha gondolod, írj privit.

2012. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

amíg élsz, addig hízhatsz. csak aki nem él, vagy súlyos beteg az nem hízik. ergó... tudod te mi a kérdésedre a válasz.

de hogy miért nem jó neked simán az hogy lefogysz... telhetetlen vagy kicsit.

2012. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2012. jan. 21. 17:03
 5/5 Nesszike válasza:

A sport a legfontosabb, osztom az első véleményt ha először 300 m megy akkor az is okés, másnap legyen 400 m és így tovább, és olyan nincs hogy nem akarom, meg most ehhez fáradt vagyok, ez nem így megy. Ha így állsz hozzá akkor nem is akarod igazán. Én is voltam úgy mint te amíg nem gondolod komolyan lesz elég kifogás, de ha komolyan akarod akkor csinálni is fogod.

A másik, hogy felejts el a nasit, meg a chipseket, meg hogy azt mondod hogy ez még belefér. Nem kell örült, és kínzó diétát választanod, elég ha logikusan végiggondolod, hogy mit eszel, és mit is kéne, na meg mennyit.

Ha tanács kell, vagy segítség a diéta, sportterv összeállításában írj nyugodtan priviben, ha tudok segítek.

2012. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!