Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyárig vagy előbb hogy fogyjak...

Nyárig vagy előbb hogy fogyjak le 10kg-ot?

Figyelt kérdés
Szeretnék nyárig (inkább előbb) lefogyni 10 kg-t..Ha minden este tornáznék 1 órát Rubint Rékára és mellette erősen diétáznék akkor ez sikerülne? De ugye nem fogok nagyon megizmosodni?mert az egyátalán nem szeretném :S
2012. jan. 8. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább fuss napi 1 órát, és nem kell annyira szigorúan venni a diétát. Kerüld a nyálakat, cukrot, zsírt, csipszet, és egyél feleannyit, int most.
2012. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
futni nem tudok mert lemezelve van a lábam és iszonyúan fáj ha futok..:S eddig sem ettem zsíros,cukros dolgokat de amugy köszi.
2012. jan. 8. 13:23
 3/9 anonim ***** válasza:

A Rubint Rékás tornáktól megizmosodni biztos, hogy nem fogsz. Én lány vagyok, és járok edzőterembe 1 éve. Ahhoz, hogy nagyon megizmosodj, keményen kell edzeni súlyokkal, nem Rubint Rékázni, és a táplálkozásra is nagyon oda kell figyelni. Meg fogyókúrázás közben nem lehet izmosodni, főleg nem a Rubint Réka tornázgatással.

A fogyás titka pedig nem a koplalás, azt nem szabad. Életmódot kell váltani. Egyél egy nap többször, vigyél be minél több fehérjét, a szénhidrátot csökkentsd le, sok zöldséget fogyassz, igyál sok folyadékot, és Rubint Réka helyett inkább menj el edzőterembe. Nyárig tuti lemegy 10kg, ha mindent jól csinálsz.

2012. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi de nem megyek edzőterembe jobb nekem a Réka mert NEM szeretnék izmokat:) köszi a választ:)
2012. jan. 8. 13:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem azért írtam az edzőtermet, hogy építs izmot, csak nem árt egy kis feszesítés.Nem olyan könnyű izmot építeni, mint hiszed.Ha kis súlyokkal edzel, és közben fogyókúrázol, nem fogsz izmododni. Meg ha nem akarsz súlyokkal edzeni, az edzőteremben lehet például sífutózni, biciklizni is, azoktól meg végképp nem építesz izmot, viszont fogyókúrához jó az aerob edzés.
2012. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem köszi:)
2012. jan. 8. 14:10
 7/9 anonim ***** válasza:

jézusom.. megint, hozzáértés semmi. bár ezért kérdeztél. akkor ajánlott irodalom: builder.hu alapismeretek.


fogyás közben nem zsírosodsz.

én minden bizonnyal puszta kézzel képes vagyok megölni 3-4 férfit (ha nálam kevésbé képzett harcosok). késsel még jobb az esélyem. erős vagyok? akkor én ha diétázok, az is is olyan lesz mint nálad, erősen diétázok?


egyél rendesen, tarts kalóriadeficitet, és mozogj minél többet. ha Rékázol, akkor mellé alap erősítéseket iktass be, fekvőtámasz (ha megy akkor 1 kézen) has erősítés, hát, és ha működik a lábad akkor guggolás, kitörés.

tudom, nem akarsz izmokat. azért ezeket írtam.

2012. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

*fogyás közben nem izmosodsz*

elírtam, elnézést!

2012. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
semmi köszönöm!:)
2012. jan. 9. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!