Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kérhetek tippeket pár kiló...

Kérhetek tippeket pár kiló eltüntetésére?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok.

Az elmúlt két évben sikerült felszednem pár feles kilót,

amitől szeretnék megszabadulni, természetesen mielőbb, hiszen jön a nyár, arról nem is beszélve hogy esküvőmre készülök... :)

(na jó, nem sokat szedtem fel, de már nem éppen előnyösen látszik)


Az lenne a kérdésem, ti mit javasolnátok hogy megszabaduljak ezektől a (látványos) kilóktól, hasra és mellre rakódott le.


Sajnos sportolni nincs időm, egyetemre járok,

mellette dolgozom,

így mindenképpen otthon végezhető gyakorlatokra lenne szükségem.


Koplalni sem nem szeretek, sem nem tudok, szükségem van a napi energiabevitelre,

mérsékelni próbálom, (pl. késő esti evés elhagyása, teát már nem cukrozom)


de mellette jó lenne valami mozgás is.


Ti mit javasolnátok, és naponta mennyit belőle?

Esetleg és lehetőleg egyéni tapasztalatokat is.


Köszönöm


2012. jan. 22. 12:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem kötözködni akarok, de kifogásokat remekül tudsz találni...

Ha egyszer szeretnél lefogyni pár kilót, akkor bizony el kell határoznod magad, és nem ráfogni arra, hogy ujjujj, egyetemista vagyok, és nem tudok a tanulás mellett sportolni, meg normáisan étkezni...

Nem olyan nagy kunszt reggel megcsinálni egy szendót, jómagam f6kor kelek, csak azér, hogy tudjak szendót csinálni, meg mindent megcsinálni reggel, pedig csak 11-es gimnazista vagyok... igen, tény, fárasztó, és hétvégén alszom 8ig kb.

Szóval, amire gondolnék, és nekem bevált: esetleg szobakerékpár, ha van, vagy úszás hétvégente, otthon negyed órás kis hasizom erősítő gyakorlatok, sulyzós edzés. Mellé egyél tönkönybúzás kenyeret, a rántott ételeket hanyagold, és sok fehérje (tojás, túró, joghurt, kefir) és egyél elegendő zldséget, meg napjában 1-2 gyümit is.

18/L

2012. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

szia. en sem kotozkodni akarok. DE miert kersz tanacsot. itt most annyi jo otletet kaptal masoktol, hogy ha elkezdted volna mar fogynal... ha meg eskuvod lesz triplan allj neki, mert tenyleg csak vekonyan szep a mennyaszony.

tornazni lehetne idod, este csak fel orara mar azis segit. a rubint reka tenyleg szuper. vagy reggel egy oraval hamarabb kelni es futni egyet. ha fogyni akarsz az edzesre talalsz idot az biztos. vegyel updates kenyeret, meg light sajtot es csibemelleket egyel. az nem hizlal. ne egyel rantott dolgokat. ne egyel hat utan este. reggelire csak egy joghurtot egyel, aztan mar csak delben. ha nappal ehes vagy citromos vizet igyal. vagy egyel egy narancsot, almat . barmit csak ne chipset es kolat igyal. edesitoszerrel igyal mindent, es hanyagold a sutemenyeket. meg mekit, es burger kinget. setalj sokat. mar ezzel is teszel azert vmit h lemenjenek a kilot. a hasaddal csinalj feluleseket... vagy hullahop karika...

2012. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Minek kérsz tanácsokat? Gondolom unatkozol az egyetem és a melóhelyen! Ha valóban van súlyfelesleged , nyilván megérdemled, mert ilyen hozzá állással sose fog menni. Így tovább!
2012. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

fúú, ez nagyon jó...

őszintén leírjuk a véleményünket, mert tanácsot kértél, és próbálunk tippeket adni, hogy nekünk mi vált be, és mivel neked nem tetszik, meg nincs elég kitartásod és akaraterőd, hogy elkezd a diétát, helyette mindenkit lepontozol.

Na figyelj, máskor ne írj ki ilyen kérdést, ha egyszerűen böki a csőrödet mások ötlete, és nm tetszik. ennyi...

elnzést, ha durva voltam, de ez az igazság....

2012. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
már bocs, de akármennyi tippet is adnak, te egyikkel sem vagy teljesen kibékülve! Ha ennyi minden mellett akarsz még (látványosan) fogyni, akkor valamennyi áldozatot is kell hoznod!!! Csak nyavalyogsz, minden bajod van, semmi sem felel meg! Minek írsz akkor egyáltalán ki ide akármit?
2014. szept. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!