Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajánlanátok?

Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én szeretném megkérdezni hogy milyen módszert ajánlanátok nekem a nagy túlsúlyom leadásához. 24 éves lány vagyok, 170 cm és közel 100 Kg. Ez nagyon sok tudom. Már számtalanszor próbálkoztam fogyókúrával de általában sajnos feladom. Mit lenne érdemes szerintetek kipróbálnom? A táplálék kiegészítőktől sem vagyok elzárkózva, meg persze diéta sport.
2012. jan. 23. 09:25
 1/1 anonim ***** válasza:

a táplálék kiegészítőktől senki sincs elzárkózva, mint hogy a táplálékoktól sem.

viszont leginkább orvos. orvos tudná leellenőrizni a testtömegednek nincsen-e valami fizikai oka, valamilyen mirigy alul-működés.

illetve hozzáértő orvos ezek után összeállíthatna olyan étrendet, mint amit persze itt is össze tudnának, de ha precízek akarunk lenni ez bizony sok időt igényel. ugyanis nem lehet általánosítani az embereket.


amennyit lehet általánosítani, az ennyi: minden nap egyél húst, zöldséget. gyümölcsöt, zabot/rizst/burgonyát. vitamin kiegészítőt. és mindent mértékkel. nem írtam az olajos magvakat, azt is mértékkel.

a mérték határozza meg a fogyást, mert ugye ez jelenti azt, hogy mennyit eszel.

vagy olvass jobban ezeknek utána, esetleg kérdezz még, de okkal írtam 1. helyen az orvosi kivizsgálást, a biztonság kedvéért.

2012. jan. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!