Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka - Add újra önmagad...

Rubint Réka - Add újra önmagad? :D Vélemények?

Figyelt kérdés

Szerintem ultrabrutáljóó:)

2,5 hónapja bepunnyadtam, most kezdek megint mozogni. Kicsit el vagyok szokva, úgyhogy most olyan izomlázam van, hogy alig bírok menni, de attól még jó:D

Szerintem idáig ez a legjobban összeállított gyakorlatsor. Mondjuk Bárány Attilától pont hülyét kapok, de még őt is elviselem. Más is tornázik rá? Nektek hogy tetszik?


2012. jan. 23. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Rubint Rékától hidegrázást kap a nyuszismamuszom.
2012. jan. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én sem birom a csajt, de az edzései szuperjók, ennek ellenére mindig leveszem a hangot és teszek vmi zenét az edzés idejére, mert nem birom a nyávogását:D

De azért tőle is lehet tanulni, azt elismerem...

2012. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

itt [link]

nézzetek meg egy pár edzést. utána össze lehet vetni az RR videókkal. és le lehet vonni a konklúziókat.

2012. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Aczél, milyen szakon vagy a Corvinuson?

S mióta foglalkozol testépítéssel?

Kösz

2012. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
harcművész vagyok. a corvinus meg a testépítés csak pihenőnapi időtöltögetés.
2012. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mármint szellemi kikapcsolódás, mert a testépítést nem végzem, csak foglalkozom vele.
2012. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
értelek, köszönöm
2012. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Le lehet tölteni valahonnan? megnézném magamnak! :D
2012. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nem tudom már, honnan töltöttem le. goigle-ba beírtam, és vmi ingyen letöltés nevű oldalról. nekem tetszik, mert:

1)nem vagyok egy erőlady, úgyhogy nekem ez az "aljaszint" egyelőre bőven megteszi

2). minden izomcsopirtra(felsőtest, hasizom, comb és fenék) 2x20 perc van.

3) a gyakorlatok sokkal változatosabbak, mint eddig

4) megcsinálok belőle napi 40-60.percet+ugyanennyi kardio, és úgy lestrapálódok, hogy másnap mindenem fáj. egyszóval: király:-D

2012. jan. 23. 23:36
 10/10 anonim válasza:
Sztem aki első körben nem akar megundorodni a sporttól, az a bodyrock-os edzéssel várjon pár hónapot. ;) Sőt a Rékás blokkok számát is folyamatosan növeljétek sztem. Az emberben nagy az elhatározás, de hamar el tud múlni a lelkesedés, ha túlvállaljuk magunkat. Én úgy kezdtem, hogy csináltam ameddig jól esett+ 10 perc. :D Így mindig fokozatosan növeltem az adagot, nőtt az állóképességem, izmosodtam, de nem hánytam be. ;) Hosszú távon sztem sokkal jobb így, senki ne egy hét alatt akarja megváltani a világot, ínkább váljon létszükséggé számára a mozgás, mivel az is!!! :)
2012. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!