Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek napi 400mg L-Carni...

Szerintetek napi 400mg L-Carnitin megfelelő mennyiség a hatékonyabb fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Természetesen az étkezési szokásaimon is változtattam. Este 6 után nem eszem. Akkor is vacsorára 1 narancs. Ezek mellett este 8 körül szoktam sz.biciklizni.

Egyébként akinek tapasztalata van ezzel vagy sikeres fogyással kapcsolatban írjon! Köszi :)


2012. jan. 18. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ez rohadt jó. és mégis hol olvastad a karnitint meg a 6 után nem evést? mert hogy nem a dietetikusod mondta, az biztos.
2012. jan. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem értem mi a problémád ezzel..

a kérdést értelmes válaszokért tettem ki. ha van valami olyan hozzáfűzni valód ami hasznos számomra, azt megköszönöm, de ilyenekre nincs szükségem.

2012. jan. 19. 21:02
 3/8 anonim ***** válasza:

NEM, NEM HATÉKONY. ÉS HATALMAS IDIÓTASÁG 6 UTÁN NEM ENNI.

majmok másolják így más idióták hülyeségeit. ez így elég hasznos?

ha már baromságot csinálsz, legalább legyen egyedi: ne egyél 17:50 után, vagy 18:13 után, de ebben a 6 órás fasságban már kreativitás sincs.

ennél hasznosabbat már nem lehet írni.. de ha igen, akkor fogalmazd meg pontosan mire vagy kíváncsi. karnitint termel a tested, esti biciklizéshez nem kell. 3-4 órás edzéshez már van értelme fogyasztani.

2012. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

oké...köszi a választ.

de mondjuk majmozás és idiótázás nélkül is le tudtad volna írni? és ugyan miért akkora hülyeség a (kb!!!) este 6 után nem eszem?

a többit értettem!

2012. jan. 19. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:

nem te vagy majom, hanem akiktől ezt hallottad. vagy olvastad.


azért, mert délután 6 órai étkezés és a reggel 6 órai étkezés között alsóhangon is eltelik 12 óra. bár ebből pár óra emésztési idő..

ha 8-kor vagy 10-kor reggelizel, akkor ennyi időn át pang az emésztő rendszered (12-14 órán át) nincsen aminosav, vitamin bevitel, aminek semmi értelme. háború alatt nincs választás, az egy dolog. örül az ember, ha 1-2 naponta 1x tud enni. de most miért játsszuk ezt amikor béke van, és nincs élelmiszer hiány?

2012. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm! így már teljesen érthető mit akarsz mondani. mondjuk nálam ez úgymond bevált mert már 8kg lement így. ezt tartom pár hónapja és most van hozzá erőm úgy érzem így még 5-öt szeretnék (52kg a cél!) Így igazából itt az carnitin volt a nagy kérdés, hogy mennyire jó vagy rossz ezt szedni étrendkiegészítőként.
2012. jan. 19. 21:51
 7/8 anonim ***** válasza:

karnitin: edzés előtt szedd, anélkül semmi értelme.

6 után nem evés: igaza van Aczélnak. eddig azért fogytál, mert kihagytad a vacsorát, amivel kalóriadeficitbe kerültél. mi lenne, ha mostantól úgy ennél, hogy ebédre kisebb adagot, és lefekvés előtt 2 órával ennél utoljára valami könnyűt? ugyanúgy fogynál, és nem éhezne közben a szervezeted és te sem.

2012. jan. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. jan. 20. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!