Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem akarok fogyni, csak a...

Nem akarok fogyni, csak a hasamat ledolgozni, ezért vettem hullahopp karikát. Kinek vált már be? Hatásos?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Helyi fogyás nem létezik, a hullahoppozás nem ér semmit. Mozogj sokat és mellette diétázzál. Onnan fogsz legelőször fogyni, ahová legutoljára híztál. Ha a hasadat szedted fel legkésőbb, akkor az fog először lemenni. Aztán majd abbahagyod a fogyókúrát.
2009. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekem bejön a hullahoppozás, csak "normális", fából készült, megfelelő súllyal rendelkezőt kell venni, nem pedig gagyi, könnyű műanyagot.

Nem csak elölről edzi az izmokat, mint a felülés, hanem oldalról is szépen "leveri" a hájat.

Szerintem jó döntés! :-)

2009. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként én csak műanyagot tudtam venni, viszont valaki tanácsolta nekem, hogy töltsem fel sóval, majd attól nehezebb lesz. Így fogom használni, egyébként pedig szerintem is jó lesz, reménykedek benne, mert megmozgat rendesen. Köszönöm, hogy kaptam olyan választ, amiben helyeslik a döntésemet.
2009. máj. 30. 06:52
 4/6 anonim ***** válasza:
jó, mert megmozgat..csak nem sokat ér sztem..én 30percet csináltam naponta..volt h többet is 1huzamban..de nem ért sokat..viszont a van 5perced videó(fenn van youtubon)az már 2hét után hatásos volt:)..de azért csináld ha jól esik..
2009. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

én is pont így szeretném ledolgozni a felesleges kilóimat de nem tom hogy hol lehetne venni fa hulahoppot.

amugy meg szentem csak abban jobb a fa hogy nehezebb ugy hogy szerintem ha megtöltöd sóval ugyan olyan lesz mint a fa.

valaki mondja meg miben külömbözik szentem semmiben.

2010. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
ha valaki olvassa: egy éve hullahoppozom, fa és rizzsel töltött műanyag karikával, az első hónapban miután kék zöldre összevert, rengeteget fogytam és nagyon szép derekam és fenekem lett tőle. nem vagyok kövér de hízásra hajlamos és mikor elkezdtem nem voltam épp toppon, de nekem nagyon bevált. egyrészt ha az ember belejön akkor már nem csak egyhangú mozgást végez, főleg ha zenére teszi- én például már nagyon szexi táncokat is nyomok közben:P most karácsonykor is sütihalmok és zsíros kaják mellett sem híztam egy cseppet sem mert végig pörgettem. napi húsz perc! kifejezetten ajánlom!
2011. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!