Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szules utan hogyan fogyhatok...

Henria kérdése:

Szules utan hogyan fogyhatok a hasamrol?

Figyelt kérdés
terhesseg alatt 65kg voltam(159cm)..szules utan 60...most 63kg..hasrol hogyan adhatnek le ami latszodna is? koszonom
2012. jan. 24. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
En a szülés után mindennap csináltam felülési gyakorlatokat. Teljesen visszament a hasam. Kezdd kevesebbel és mindennap növeljed. pl.kezded 30-al és másnap 35 stb.
2012. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát, a dolog ott kezdődik, hogy aki császárral szült, az jobb helyzetben van has szempontjából, mivel nekik hamarabb és jobban visszalaposodik a hasuk. Akik meg nem császárral... nos, nem tudom, neked raktak-e a hasadra homokzsákot közvetlenül szülés után? Ez igen hasznos, amikor én szültem (szintén 65 kg-val szültem, 158 cm vagyok és 20 kg-t híztam, de mivel túlhordtam a lányomat, az utolsó hetekben már lefogytam 2-3 kg-t), anyukám direkt szólt a dokiknak, hogy a homokzsákot ne feledjék, hát használt is! Szoptatsz amúgy? Mert az is sokat segít a fogyásban, a szoptatás alkalmával egyrészt húzódnak össze a hasi mirigyek, meg minden egyéb hasi cucc, másrészt az anyatej előállítása úgy történik, hogy zsírt von el a szervezetedtől, így beindul a fogyás.

Amúgy igen, sajnos mindig hasról megy le legutoljára a túlsúly, én Rubnit Réka hasizomtornáit csináltam, nekem bevált. De azt is mondják, hogy minden egyes szülés után nagyobb lesz a méh térfogata néhány cm-vel és ez igaz lehet, mivel amikor a lányom 2 éves volt, kórházba kerültem és lefogytam egy csomót, elég betegesen néztem ki, viszont a derekam még így is 58 cm-volt (pedig voltam vagy 42 kg), míg lánykoromban, szülés előtt 56 cm, pedig akkor 46 kg körül mozogtam.

2012. jan. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is 158 cm vagyok:) És 62 kg. Nekem nem ment vissza a hasam, ennek valószínüleg az az oka, hogy senki nem mondta, hogy kéne haskötő vagy valami. Pedig 4,5 kg-mal született a kisfiam természetes úton, jó lett volna, ha valaki segít ebben...Akkor nekem kisebb gondom is nagyobb volt ennél, és álmomban nem gondoltam volna, hogy 20 évesen nem fog visszahúzódni a hasam. De ez van.
2012. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt mondják, 25 és 30 év között regenerálódik leggyorsabban a terhesség után a nő, vagyis ebben a korban jobban visszahúzódik a has mint előbb avgy később. Sógornőm is 20 évesen szült és természetes úton, neki sem ment vissza a hasa. :(
2012. jan. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
helyes taplalkozas , sok sport, es nem utolso sorban alkat kerdes is....minden mas humbuk...az is hogy csaszar utan hamarabb regeneralodik a has!!!Abszolut nem szamit a szules modja a lenyeg a kiegyensulyozott feherjeben gazdag es szenhidratban szegeny egymastol idoben jol elhatarolt etkezes. A szoptatas valoban fogyaszt (atlagosan napi 500 kcal-t vesz igenybe) de mivel ilyenkor no az etvagy is ezert sokan inkabb hiznak ebben az idoszakban.
2012. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt mondják, a sztárok azért szülnek zömmel császárral, mert így hamarabb visszanyerhetik az alakjukat. Viszont ott a pont: alkat kérdése, a táplálkozás ezen már nem segít. Én a terhesség alatt teljesen másképp táplálkoztam mint előtte (korábban édességfüggő voltam), olyan dolgokat ettem, amikre előtte rá se néztem volna (főleg húsételekre gondolok), mégis híztam 20 kg-t. Szülés után visszatért a régi énem, és igen, a látogatók, akik jöttek hozzánk,sorra hozták a csokikat, én pedig el is pusztítottam mind egy szálig, mégis 2 hónap elteltével már a régi volt a súlyom, anélkül, hogy akár egy picit is odafigyeltem volna. Hozzá kell tenni: nyár volt, és én nyáron alapból fogyok 2-3 kg-t(azt a 2-3 kg-t, amit télen viszont felszedek), meg nyáron eleve könnyebben megy a fogyás.
2012. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a sztarok azert szulnek IDO ELOTT csaszarral (kb a 8. honapban) mert akkor none meg igazan oriasira a has es akkor reped ki a bor ...es ok ezt el akarjak kerulni...
2012. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz, a bőr már akár az első harmadban is kirepedhet, egyébként meg csupán a nők egyharmadának reped ki a bőre. Saja tapasztalat, hogy a császárosoknak hamarabb és könnyebben visszamegy a hasuk. :(
2012. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
butasag!!! de nem baj ha teged ez megnyugtat akkor higgy benne!
2012. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!