Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így megfelelő étrend, ha...

Ez így megfelelő étrend, ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Reggel(06.00) kefir, vagy joghurt, egy vagy két szendvics. suliban (8-14-ig) max egy müzliszelet vagy valami gyümölcs. du.3kor ebéd. és 6-7 körül vmi vacsi, joghurt szendvics ilyesmi. tornázni nem mindig van időm, de fél óra kb minden nap megvan. Tudok ezzel így fogyni?

17/L 166cm/55kg


2012. jan. 24. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem tudom, hova akarsz fogyni. Kettő, az étrended szar, jó kis koplalós diáklány fogyózás, nem diéta. Ettől függetlenül a te céljaidra teljesen megfelel.
2012. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

Azt hozzátenném, hogy nem koplalok, ha éhes vagyok eszek:)

2012. jan. 24. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:

hát szerintem nem valami jó

nekem is ilyen az elosztásom de nekem így néz ki

reggeli szintén 6:00kor-60gramm zabpehely fahéjjal felfőzve fehérjeturmixxal+kefír vagy joghurt+gyümölcs (2 narancs v 1-2 alma, v 1-2körte v 4 mandarin)

suliban szintén 2ig vagyok- 10 felé egy alma, 1 felé egy szendvics-2sz rozskenyér/magkeverékes kenyér+benne 2 sz cssonka, 1 szelet sajt+1 főtt tojás+ubroka vagy/és retek, csalamádé

itthon 3 fél 4 felé ebéd-ez általában zöldségleves+rizs/krumpli+savanyú/párolt zöldség, +főtt tojás/hús/hal/pörkölthús zöldségesen vagy főzelék (lencse, zborsó, zbab, káposzta, kelkáposzta, sóska, spenót stb)+ugyanúgy feltét

vacsora szintén 6-7 felé túró vagy joghurt gyümölccsel, vagy ha marad hús/hal/tojás zöldséggel

9 felé fehérjeturmix

166 18/L 50kilo

2012. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

énis kb 2ig vagyok suliba, és én is fogyni szeretnék, szerintem jó ez az étrend (bár én nemtudom) és szerintem ki is próbálom. én igazából nem szoktam sokat enni sőt lehet ez sok is mert vacsizni nemszoktam (ez nem koplalás,csak nem vagyok éhes) de valahogy rendszerezni kéne:)

én viszont örülnék, ha 55 kg lennék:)

14/L 168 cm/61 kg :(

2012. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonlóak a méreteim, és tapasztalatból mondom, hogy kevés:S én is azt hittem, hogy hú de király vagyok, gyorsan fogyok, csak most már olyan nehéz megtartani...sőt biztos jött már vissza 1-2 kiló. Suliba én abonettből készített szendvicset viszek, sokkal egészségesebb, mint a kenyér, vagy zsemle. Na meg persze gyümölcsöt viszek. (de az az 1 müzliszelet irtó kevés)

16/L

2012. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!