Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen orvosi segítséget...

Milyen orvosi segítséget lehet kérni a fogyókúrában?

Figyelt kérdés

16/f vagyok. Már nagyon sok fogyókúrát kipróbáltam, de egyik sem vált be igazán. Keveset fogytam, de idővel vissza is jött ez. A sport nem az én asztalom, egyszerűen nincs tehetségem semmihez. Persze azért próbálkoztam sokáig.

179 cm vagyok, 80 kg. Hallottam olyanról, hogy vannak kórházak, ahová be lehet feküdni, és segítenek a fogyásban. Ezek hol vannak, és ingyenesek ezek? Vagy hogy működik ez az egész?


2012. jan. 28. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyél egy szobabiciklit(használtan már 10 000 Ft.-ért is kapni) és tekerj minden nap min. 30-40 percet, mondjuk miközben nézed a TV-ben a kedvenc sorozatodat (így két legyet ütsz egycsapásra és nem olyan unalmas a dolog).


A kardió edzéshez (futás, bicikli, úszás stb.) nem kell tehetség.


Üdv.

2012. febr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy kis, 1,5 szobás panellakásban lakunk, nincs hely sajnos, pedig a szobabiciklin már én is gondolkoztam nagyon sokat.
2012. febr. 3. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek kifogások, és most nem rosszindulatból írom. Ugyanezt hallottam vissza (meg néha még most is) saját magamtól. Nem könnyű elkezdeni a mozgást. Ez még csak nem is lehet akkora nagy túlsúly, hogy orvosi segítség kelljen. Az egyik BMI kalkulátor 19 évesen már az ideális tartományba sorol. Tudom, nem vagy még annyi, addigra meg magasabb is leszel. A futáshoz mindig van hely, bár ilyen hidegben én sem vállalkoznék rá, de bent meg lehet tornázni. Nem túl férfias, se nem menő, de a semminél több.
2012. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a szobabicikli problémás, akkor két választásod marad:


1. Ha pénzügyileg megengedheted magadnak el kell járni edzőterembe

2012. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

( Hoppá! Véletlen félrenyomtam és elküldtem. Folytatom ...)


Ha a szobabicikli problémás, akkor két választásod marad:


1. Ha pénzügyileg megengedheted magadnak el kell járni edzeni (testépítés, aerobik, úszás stb...)


2. Ha ezt nem engedheted meg magadnak csak a futás marad, de ez a legjobb választás és ingyen van.


Futás kezdőknek:


[link]


Üdv.

2012. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!