Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrában vacsora hánykor...

Fogyókúrában vacsora hánykor a legjobb idő? és milyen étel?

Figyelt kérdés
De ne csirke mell-tmondjatok meg hasonloak mert este ilyeneket nem birok enni.Zöldséget pedig nem épp a kedvencem :/ Valami ötlet?
2011. dec. 7. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Most a többiek valószínűleg bárddal esnek nekem, de szerintem a 18 óra az egyik legjobb idő a vacsihoz, én legalábbis etájt szoktam.


Ne legyen cukros/fehérlisztes és ne tocsogjon a zsírtól.


Ha a pipit nem szereted a zöldségeket szintúgy, akkor maradnak a gabonafélék, csak hát azokban van kalória....

Igazából talán készíthetsz sonkatekercset, főzhetsz tojást hozzá paprika/paradicsom, zabkása/zablepény, könnyű levesek, hal, és ez csak néhány ötlet...

2011. dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sose esnék bárddal Izmaelnek, azt hiszem mindketten leginkább puszta kézzel támadunk :)

amit írt mindenképpen nagyon jó tanács.


annyit írnék, bár a kérdésre már teljesen jó válasz megvolt, hogy az csak egy dolog, hogy Kedves Kérdező mit bír enni, egy másik, hogy a testének milyen tápanyagokra van szüksége. állati fehérjékre, bizonyos zsírokra szüksége van, és kész. ahogy a zöldségek is.. nagyon kár, ha valaki nem igazán szereti őket, mert alapvetőek.

a vacsoraötletek le lettek írva, a hal, tojás mind nagyon jó. de szerintem ha Izmael leírná még a fasírtgolyócskáinak a receptjét is, bár az baromfi húsból készül, szerintem nagyon ízlene Kérdező, pedig kis zöldség is van benne. de egy próbát érdemes adni neki!

Aczél.

2011. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
OFF: és ez itt tényleg nem a reklám helye:))))))))
2011. dec. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én ezeket szoktam lehet hgy lesz aki lepontoz de ha egész nap normálisan eszel szerintem ezek jók


natur joghurt túróval és vmilyen gyümölccsel

natur joghurt abonettel vagy ilyen korpás kis kenyérlapocskákkal, sonkával, sováyn sajttal, zöldséggel vagy alma+fahéjjal

főtt tojás párolt répával v céklával v csalamádé/savanúykáposzta stb abonettel

sovány medve sajt (az a kördbozos) sonka, abonett+zöldség vagy savanyú

gyümölcssaláta kefírrel

zöldséglevesek light mozzarella golyókkal

darálthússal, tojással, sajttal vagy túróval tölött zöldség(tök, hagyma stb)

lecsó tojással

zöldséges-rizs tojással vagy hússal

sült hús abonettel savanyúval

paradicsomleves, tojásleves, zöldségleves, ragulevesek

pulyka, csirkepörkölt, gombapörkölt tojáspörkölt

sült tök

főzelékek főtt tojással, natur husival, hallal,

túrógombóc zabkorpából, édesítővel

zabkorpás palacsinta túrótöltelékkel

sütőben sült krumpli joghurtos-petrezselymes műrtogatóssal

tonhal saját lében abonettel

zabpehely tejjel vagy joghurttal

2011. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszike :) lehet mégis elkezdem enni a zöldségeket is :)
2011. dec. 9. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!