Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát ajánlanátok?...

Milyen diétát ajánlanátok? 73kg-ról szeretnék lefogyni 60-62kg-ra szeptemberig.

Figyelt kérdés
170 cm vok, 90 napost próbáltam, nem sokára vége, de nem használ túlzottan... inkább csak lelassítja az anyagcserémet. Sport nem akadály, 9 éves korom óta sportolok.. (17 éves vok, lány:)
2009. máj. 30. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sok zöldséget, gyümölcsöt egyél, meg az olyan ételekből amelyek nem zsírosak, ehetsz egy keveset, legjobb ha számolgatod a kalóriákat; neten vannak kalóriatáblázatok mondjuk azoknak a segítségével, és naponta kb 1300 kalóriát eszel meg, és persze fontos hogy legyen valamilyen mozgás, a futás erre a legoptimálisabb szerintem, mert a futás az egész testet megmozgatja. Egyetlen átka van a gyors fogyásnak, hogy nagyon könnyű visszahízni ha nem figyelsz a táplálkozásodra, a legegészségesebb az lenne, ha egy héten 1-2 kilót fogynál, de kitudja miért ennyire sürgős neked :-) Sok sikert! Remélem segítettem :-)
2009. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy, ha nem is sűrgős, tatsd be ezeket a szabályokat!(Ugyan az az első író vagyok)
2009. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen, segítettél!!! :)
2009. máj. 30. 14:54
 4/5 A kérdező kommentje:

arra gondoltam, h ha sikerült vhogy a fogyást összehoznom, norbi kódjai szerinti életmódot folytatnék..

mozgásnak még a konditermet gondoltam, ott minden van, és ott is tudok futni =)

2009. máj. 30. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Olyan ez a kérdés, mintha én írtam volna, mert pont ennyi kg vagyok most, és 60 a cél szeptemberig, bár én 80ról indultam.

Sok gyümölcsöt eszek, rozskenyeret, joghurtot, csirkemellet, próbálom tornázni, mozogni, de erre igazából csak akkor lesz időm, ha vége lesz a sulinak.

2009. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!