Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szétnézek a kajáldákban és...

Szétnézek a kajáldákban és mindenhol csinos embereket látok enni. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Mekiben, étteremben, plázában. Csinos csajok tömik kétpofára a pizzát, hamburgereket, sültkrumplit, spagettit, gofrit stb. Én meg csak nézek nagyokat a súlyfeleslegemmel és a salátámmal. Mások hogy nem híznak el?

Vannak barátnőim, akik annyit esznek egy nap, mint én egy egész héten mégis soványak. Pedig tényleg rengeteget esznek és szar kajákat. Én meg mindig fékeztem magam mégis van rajtam felesleg. Ez annyira kiábrándító. Hogy lehet mindenki sovány?


2012. jan. 29. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
genetika...
2012. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mert talán sportolnak is mellette?
2012. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudod, otthon mit esznek. Nekem is van olyan barátnőm, aki vasággyal 40 kiló, de ha mekizünk, simán megeszik egy hatalmas menüt. No de másnap nem is eszik mást, csak esetleg egy almát.
2012. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

otthon kihányják.

amúgy, meg lehet Isten állatkertjétől távol laksz. mi felénk nem mondanám csinosnak a legtöbb gyorskajázót.

de ki tudja, tegnap én is ilyen helyen tömtem a majmot, és mennyire megemeltem a színvonalat azzal hogy beléptem? nem lehet általánosítani, egy látszólag "jó" tapasztalat ne engedd hogy kibillentsen.

2012. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

> Mások hogy nem híznak el?

Genetikailag ilyenek. Én akármennyit zabálok, nemigen tudok meghízni. A velem egykorú haverom meg van vagy 130kg, és akármilyen keveset eszik, akármennyit mozog, nem fogy le.

2012. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Fiatal korban a szervezet még bírja a szemetet. De ne aggódj, nem kell fosdagadtnak lenni, hogy valaki cukorbeteg legyen. Majd megfizetik az árát később.


Én is voltam már a KFC-ben, zabáltam a fincsi kis prézlis csirke falatokat kólával. Ez két évben egyszer fordul elő. Ebből nem szabad hibás általánosítást levonni, hogy akkor a gyorskaja jó, és sok ember vékony, pedig ott eszik.

2012. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Mirk ***** válasza:

Mindent a genetikára fogni eleve vesztes hozzáállás.


Lehet hogy az öt hamburgert megeszi a mekiben, de mellette minden nap egy órát fut, és mellette akármilyen sportot űz.

2012. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

jah, nem lehet olyan nagy energia tartalmuk. kicsit zsíros, de ennyi. ettől még senki sem hízik el.

hízáshoz otthon is nyomni kell a tápot befelé, 2 pofára.

2012. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát figyi,ez csak egy példa. Én elég vékony vagyok 170/53kg. Havonta 1x-2x van olyan nap amikor mindent felzabálok amit csak akarok,akár a mekiben megeszek 4 hamburgert 6 nagy burgonyával 2fánkkal és kólával. De ez havi csak 2 alkalom, e mellett majdnem napi szintem sportolok egy órát. És ezen két napon kívül 1000-2000kalóriát fogyasztok max 3000 de ez ritka eset.


Szóval akár engem is láthattál zabálni a Mekiben, közben pedig az egy véletlen alkalom és a mögött meg kemény munka áll.


Vagy.


Az is lehet hogy egész nap nem esznek semmit,csak a mekis kaját amivel 2hambivan egy krumplival simán a napi szükségleten belül lehet maradni. Én is szoktam ilyet.

2012. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

van itt több lehetőség is így látatlanban.

kamuzol és simán többet eszel,mint amennyire szüksége van a testednek.

rosszul csinálod az egészet pl salátázol???

vagy 50 kiló,de mégis daginak képzeled magad stb,stb.

2012. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!