Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez milyen? Vékony, csinos,...

Ez milyen? Vékony, csinos, formás szeretnék lenni!

Figyelt kérdés

IZOMZAT VESZTÉS, KOPLALÁS KIZÁRVA!

A feszesség kedvéért a legfontosabb az lenne, hogy csak zsírból fogyjak.

A kalóriaszámolgatás sajnos nem az én életmódom, tudom nagyjából mibe mennyi van, érdekel is a dolog, csak úgy konkrétan nem tudnám mindennap számon tartani hány kalóriát vittem be.

Maximum 5 kilót szeretnék leadni nyárra, mivel kedves párom visz a Balatonhoz, ahol nem szeretnék szégyenkezni :D úgyhogy van még időm, az se cél, hogy gyorsan fogyjak.


Kb. így nézne ki egy napom:

Reggeli: 1 szelet rozskenyér, valamilyen fölvágott főtt tojással, és zöldséggel, vagy májkrémmel, szintén zöldséggel és mellé egy tejeskávé cukor nélkül, kb. 2 deci házi tejjel (csak azt szeretem, és egészségesebb is)

Tízórai: egy natúr joghurt, vagy kefir, ha nincs itthon, akkor egy alma

Ebéd: egy szendvics: kb. ugyanez mint reggel, csak ez nem rozskenyér, hanem két szelet tk. kenyérből

Délután: iszom egy tejeskávét, ugyanolyat, mint reggel

Vacsora: főtt étel, kisebb adag, lehetőség szerint mindig egészséges, utána egy alma, mandarin, szóval valamilyen gyümölcs



Mozgás: konditerembe sajnos nincs időm eljárni, szóval csak itthon tudok tornázni, az edzésem 3 naponta ismétlődő

1 nap: Cindy Crawford - Szépség és egészség, a két edzés összekötve, tehát másfél óra

2. nap: 40-50 perc taposógép

3. nap: fél óra szobabicikli, másfél óra Rubint Réka - Alakreform


Igaz, hogy nem pont a kalóriaszámolgatásra építem ezt a dolgot, de az alapanyagcserém egyébként 1400 kcal.


Kérdésem tehát, hogy 2-3 hónapon belül elérhetem a célom? :)

Mínusz 5 kiló, feszes, formás alak?:)


Bocsi, hogy hosszú lett, köszönöm a válaszod :)


2012. jan. 23. 22:33
 1/4 A kérdező kommentje:
* Cindy Crawdord: Fitness csak neked edzés, bocsi elírtam:)
2012. jan. 23. 22:40
 2/4 anonim ***** válasza:
S hol van a LEGFONTOSABB DOLOG: A FEHÉRJE, AZAZ A HÚS??
2012. jan. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy? Milyen magas?
2012. jan. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A hús: a főtt ételen belül, azt mondtam, h mindig a legegészségesebbet próbálom kihozni a főtt ételből, így nyilván nagy részt húsból áll.
2012. jan. 24. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!