Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kezdte még valaki jan 1-én a...

Kezdte még valaki jan 1-én a diétát? Mit csináltok és mennyit sikerült leadni eddig?

Figyelt kérdés
Ezt időnként meg fogom kérdezni, szóval nem kérek a beszólásokból... köszönöm! :D
2012. jan. 30. 10:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ma mértem magam, -4,1 kg. Testépítő szálkásító diéta, fegyenc edzéssel, illetve elliptikus trénerrel. Még nyolc hét van hátra a kockahasig.
2012. jan. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Január 3-án kezdtem, de lényegében ugyanaz. Teljesen megreformáltam az étkezésem, igyekszem minél egészségesebben enni. A mennyiséggel sose volt gond, mert keveset eszem. Csak épp szerettem nasizni - ez volt az egyik fő gondom. Ezt is beszüntettem. És emelett napi 60-90 percet mozgok. Mikor mennyit. Szoba biciklizek, és Rubint Réka dvd-re tornázom, tudom, hogy ez utóbbi nem a legjobb, de én szeretem, és szerintem fontos az is, hogy élvezzük amit csinálunk. Amint jó idő lesz futni is kimegyek majd, ősszel is kijártam futni, és nagyon élveztem. Nem sokat fogytam, 3-4 kg-t, bár azt is tudom, hogy a mérleget el kéne felejteni és inkább a centiket kéne mérni. És amint megtalálom a szabócentit, meg is fogom tenni :D De valójában tudom, hogy ez a 3-4 kg ennyi idő alatt teljesen ideális. Még úgy 10 van hátra. De nem az a célom, hogy leadjam a kilókat és aztán minden visszatérjen a régi kerékvágásba, ezt nem lehet másként csak életmód váltással :) És elég elszántnak érzem magam! Kitartás neked is!


Selena 23

2012. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

1-jén kezdtem, -4 kg. Tudom, hogy ha azt nézzük, hogy a heti 1 kg fogyás az egészséges, akkor jó vagyok, de bosszantó, hogy az elmúlt 10 napban egy kilót se fogytam (tíznaponta mérek).


60-ról indultam, most 56 kg vagyok.


Szálkásító diéta+futás, ez utóbbit mostanában kicsit hanyagoltam, szerintem ezért is stagnálok. Többet nem lesz ilyen.


És veled mi a helyzet, kérdező? :)

2012. jan. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A kalóriákat számolom és heti 3-szor tornázok itthon Rubint Rékára (Én szeretem) és eddig - 5,3 kg. De még van 20,7 kg hátra... :D
2012. jan. 30. 11:37
 5/21 anonim ***** válasza:
És hány kalóriát viszel be egy nap?
2012. jan. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
1600-at, és csak abban az esetben csökkentem, ha megáll a fogyás, nem az éhezés a célom. De akkor is inkább heti 4-re növelem tornát. :D
2012. jan. 30. 11:46
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 6kg mínusz, igaz, hogy nagy felesleggel kezdtem, és nekem a kóla volt a mumus, amitől meg kellett szabadulni, szerintem ez nagyot lökött a dolgon, meg persze az eleje főleg csak víz. Én is ellipszisezek, napi 1-1,5 órát, gyerkőc mellett sajnos csak este-éjszaka van rá időm, nem tudom, ez mennyire jó, de ez van. Nem sajnáltatom magam, dolgozik bennem a lelkesedés, hogy igenis meg fogom mutatni, és a lányom büszke lesz az anyukájára. Nincsenek irreális céljaim, csak a régi cuccaimba akarok beleférni,összesen kb. 30 kg-t akarok még fogyni, és tudom, hogy menni fog, mert egyszer már sikerült. Veszélyeztetett terhesség, majd szülés után 2 hónappal műtét miatt jött fel a túlsúly 2/3-a, a maradék meg az én hibám, mert nem állítottam meg a folyamatot +20kg-nál, így nekem is kell helyrehozni. Tudom, hogy lesz olyan, hogy a mérleg nem fog kevesebbet mutatni, vagy egy ideig stagnálni fog, de akkor nem szabad abbahagyni:)
2012. jan. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Szia! Én nem vacsorázom dec.27.-e óta(ebéd az utolsó), de nekem még nem ment egy deka sem! Nem számolok kalóriákat, a reggeli és az ebéd nálam bőséges, de délután semmi! Egyszer már lefogytam így 25 kilót fél év alatt, de most vhogy nem akar elindulni a fogyás! Mit csinálhatok rosszul?
2012. jan. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Beus, mindent.


Ez a "nem vacsorázok de előtte telezabálom magam hogy kibírjam", ez minden csak nem fogyást eredményező étkezés.


Számold a kalóriákat inkább, a napi mennyiséget oszd el 5 felé, így minden étkezést megtarthatsz (mert nem attól hízol, hogy vacsorázol), mégis menni fognak lefele a kilók.

2012. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Ez így mind szép és jó, és valószínűleg igazad is van, mert nem fogyok, de akkor ez a módszer anno miért vált be? Semmit nem csinálok másképp, sőt most tornázom is!
2012. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!