Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki?...

Szerintetek hogy nézek ki? Tippeket kérnék.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Sokat kéne fogynom? Ilyen időben sportolni sem tudok kint,nagyon hideg van.:S Valakinek valami ötlet?:S

14/L


2012. jan. 30. 15:51
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!:)

Igen,a képeken én vagyok. Az a baj,hogy ugrálni,futni,tehát ilyen "nagyon aktív,mozgós" sportokat nem tudok csinálni.Régebben lovagolni jártam,de most a hideg miatt nem engednek.A térdeimmel van probléma.168cm,71kg vagyok.

2012. jan. 30. 17:20
 12/20 anonim ***** válasza:
tai-chi?
2012. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
ááá,az nem az én műfajom :) mit szóltok a hastánchoz?
2012. jan. 30. 17:37
 14/20 anonim ***** válasza:

nem az én műfajom..

a tai-chi végül is csak az egészséghez és az erőhöz lenne az egyetlen esélyed. mindegy.

2012. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

szerintem max 4-5 kiló lehet rajtad, tipikusan alma alkat vagy.


ha elmondod mi a gond a térdeddel, talán tudok tanácsot adni.

2012. jan. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Egy ciszta szerű valamit(nem tudjuk pontosan mit) találtak benne.Nagyon fájnak a térdeim,és a jobb könyököm is :S
2012. jan. 31. 21:10
 17/20 anonim ***** válasza:

hűha, nem akarják kiszedni? :S így nehezebb, mert ez nem porc vagy szalagsérülés, úgyhogy nem tudom milyen jellegű terhelésre érzel fájdalmat... esetleg a hát/gyorsúszás, ezek mindig aduászok térdsérülés esetén, hiszen akkor anélkül mozgatod a tested, hogy a térdedet terhelnéd a tömegeddel. a mellúszást porckopás/leválás esetén nem ajánlják, nem tudom, a te esetedben mi a helyzet ezzel.

orvos mondott valamit a sportról?

2012. febr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem,egyenlőre még nem akarják kiszedni. Márciusban kell visszamennem röntgenre, a sportról csak annyit mondott,hogy tesizni nyugodtan tesizhetek, lovagolhatok. Az a baj,hogy uszoda nincs a faluban,nemrég zárt be,távolabb meg nem nagyon tudok járkálni...:S
2012. febr. 1. 21:33
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagyon szép vagy! :)
2012. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jaja, szexi vagy! Megcsinálnálak:P
2012. jún. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!