Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egész jól sikerült fogyókúra...

Egész jól sikerült fogyókúra után vagyok viszont a derekamon úgy látom sok még a felesleg. Hogyan tudom eldönteni hogy az zsír vagy a kitágult bőr?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Segíthetünk eldönteni, ha tolsz egy képet. :)
2012. jan. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nő vagy? (igen.)

akkor van egy olyan hírem, hogy a nőkön szokott lenni egy kis zsír. a kitágult bőr meg ráncos, nagyon plöttyedt.

2012. jan. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Andizsuzsi ***** válasza:

nő vagy? (igen.) - naaaa!


Legkönnyebben úgy tudod megállapítani, hogy mérsz, vagy méretsz egy testzsír arányt. Abból rögtön kiderül, hogy van-e rajtad FELESLEGES zsír.

2012. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

naaaa! héé.

az én szemszögemből igen is fontos, hogy nőről van szó. és vélhetően igen, mert a derekáról kérdez.

és nyilván más zsírmennyiség egészséges egy nőnek, mint egy férfinak. míg a nőkön az a "felesleg" ami csak egészséges zsírpárna és elfér, addig férfiakon nem feltétlen hasznos az ilyen nőies párnák megléte.

2012. jan. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Tudom én azt. De azért egy kis felhangot éreztem ám én abban a zárójelben. Amúgy egyre gyakrabban érdeklődnek itt fiatalmberek a csípőjükkel kapcsolatban. És a környezetemben egyre több fiatal nem "sörhasra", hanem csípőre hízik. Meg cicire. Olyan kis nőcisek lesznek.
2012. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hehe :DD


persze hogy éreztél felhangot. manapság erre a legkönnyebb rájátszani. írhattam volta párbeszédet így is:

-nő vagy?

- Igen :)

-akkor...


de nem így tettem. és nem egy alkalommal valóban általánosítok is a nőkkel, de SZERETETBŐL. meg mert a férfiak még hülyébbek, de csak nem hülyézhetem a férfiakat, mert ugye az nagyon igaz lenne, és hát úgy is mindenki tudja.. :D

2012. jan. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem csoda ha a "pasik" cicire meg csípőre híznak manapság,és nőiesek. Kell nekik rózsaszín ingekbe,meg fehér nadrágokba járkáli,meg elbuzulni,sminkelni meg sorolhatnám :)


[link]


Ez miez? Nem kell csodálkozni ha ezek után elcicisednek meg csípősödnek :)

2012. jan. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ezt műtrágyának nevezik szakmai szlengben. vidéken ganénak.

bedarálva és komposztálva nagyszerűen alkalmas termőtalaj javítására. állati trágyához keverve 1:3 arányban tökéletes.

2012. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
XD
2012. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!