Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet megenni? Vagy csak...

Hogy lehet megenni? Vagy csak az amit én veszek rossz ízű?

Figyelt kérdés
Mindenki ezen az oldalon a teljes kiőrlésű pékárukat mondja ideális reggelinek. Már többször próbálkoztam velük de mindnek rossz íze volt, valami fura utóíze. A legrosszabb az előre csomagolt tartósított toast kenyerek voltak, szabályosan éreztem rajt a tartósítószer ízét. Ezért elmentem egy jó nevű pékségbe hogy frisset vegyek ne csomagoltat. Annak is megvolt az utóíze , nem annyira mint a csomagoltnak de volt. Ezeket a csomagolt kenyereket csak pirítva tudtam megenni mert úgy nem érzett annyira. Amit ti esztek azok is ilyenek? Vagy megszoktátok?
2012. jan. 31. 10:46
 1/3 anonim válasza:
Szia!Én már elég régóta saját magam sütök kenyeret!Graham lisztet használok hozzá,teszek bele bele fűszereket és magvakat is.Eleinte nekem is furcsa volt az íze,mert előtte csak sima fehér kenyeret fogyasztottam.Az első egy hétben volt csak rossz,utána szépen hozzászoktam és mostanra kifejezetten szeretem ezt a fajta kenyeret!Ha időd engedi próbáld ki te is,mert a bolti vackok tele vannak mindenféle káros anyaggal és ez az ízükön is érződik!:)
2012. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont erre gondoltam én is. Van kenyér sütőnk úgyhogy azzal sem lesz gond.
2012. jan. 31. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a teljes kiőrlésű lisztből készült pékárukat, de anyukám ugyanazt, amit én szeretek (és én magam sütöm), nem szereti, meg sem eszi. Ha ugyanazzal a recepttel finomlisztből sütöm, ízlik neki, de teljesből nem. Fene sem érti... Bár ő nem is akar hozzászokni, így csak apukámmal ketten esszük, mi szeretjük. Bolti teljes kiőrlésűt még nem ettem semmiből (a lisztünk pedig a malomból van, 80 Ft/kg áron).
2012. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!