Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így hány kilót...

Szerintetek így hány kilót tudok leadni 4 hónap alatt?

Figyelt kérdés

173 cm, 86 kg.

Egészségesen étkezem, naponta 5-6 szor, keveset.

Minden másnap fél óra futás, 15 perc comb edzés, fél óra bicikli, 20 perc csípő-popsi edzés.


Mikortól indul be a fogyás?

Köszi a normális válaszokat!


2012. jan. 31. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

az az 5-6szor keveset önmagában semmit sem mond.

arra ügyelj,hogy a kcal igényed alatt tartsd a mennyiséget.

különben 16 kilót tudsz leadni egészséges ütemű fogyással: (heti -1 kilo)

mikor indul be? ha nincs valami egészségügyi bajod, nyilvan azonnal.

2012. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3-4hét kell a szervezetnek mire ráál az úgy életmódra, ha hetente 1kilót vesztessz az az optimális, viszont ha ez több vagy kevesebb akkor 3-4hét után módosítani kell a diétán, elsősorban a bevitt szénhidrát mennyiségén.

ha hetente ugyanabban az időpontban , ugyanolyan állapotban méred magad akkor elég jó képet kaphatsz és tudsz korrigálni. Az első 3-4hétben az is lehet hogy számottevően nem fog beindulni a fogyás de az is lehet hogy többet fogysz, ez jól is van így.


Nyugodtan eddzél szerintem teljes testre külön időpontban úgy sokkal hatékonyabb az egész. Nem kell félned izmot építeni még férfiként is csak tömegnövelő értenddel lehet évek alatt, nem leszel túl izmos.

2012. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De jó neked, hogy ilyen magas vagy! Ideális súlyod 60-63 kiló lenne ehhez a magassághoz.

nem tudjuk mennyi a napi bevitt kalóriamennyiség. Ha 1300-1400 kalória körül van, akkor edzés mellett heti 0,5 kiló megy le nálad. De az is lehet hogy egy kiló.

Amúgy a heti 0,5 kiló fogyás a legideálisabb.

2012. febr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kb 1300-1500 kalóriát eszek, de van hogy 1000 nél kevesebbet.

A vicc, hogy egyáltalán nem látszik rajtam, hogy ennyi kiló lennék :)

Mindenki olyan 60-65 nek tippel!

Eddig versenytáncoltam, amit 1 éve hagytam ott, azóta jött fel rám ez a jó sok kiló... :(

2012. febr. 1. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!