Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék egy hónap alatt...

Hogy tudnék egy hónap alatt legalább 8-10 kilót leadni? 16/L

Figyelt kérdés
Lehet h még csak 16 éves vagyok de sztem van felesleg rajtam és lassan itt a karácsonyi vacsora is a suliban és szeretnék valami nagyon csinos ruhát felvenni:D eddig nem nagyon ment a fogyókúra mivel suliba járok nem tudtam betartani ezzel pedig félévet csúsztam mindig.:S am 167 cm és 60 kiló vagyok
2011. nov. 20. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen jó a súlyod.

Ebből következik, hogy minden leadott dekáért keményen meg kéne küzdened, mert a szervezeted ragaszkodik hozzá.

Semmilyen körülmények között nem tudsz ennyit leadni egy hónap alatt, talán személyi edzővel, profi diétával, napi két óra edzéssel bő fél év alatt.

És még akkor is úgy lógna a melled a végére mint két pici, telesza.rt zokni.

2011. nov. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

beteges a gondolatod.

fogyókúra? egyáltalán tudod mi az? 8-10 kiló fogyás 1 hónap alatt 60 kilósan? sikeresen belekerültél a manipulált és beteg tinédzserek körébe.

3-4 kiló leadásánál többet nem kéne kitűznöd célul. és nagyon meg kéne tanulnod az emberi test működésének alapjait, étkezés és edzés elméletet. utána reális fogyásról beszélned.

2011. nov. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 165 centivel voltam szintén 58-60 kiló, és a 8-10 kiló leadása kb. 5 hónap volt.

Egy hónap alatt ez lehetetlen.

Persze ez nem jelenti azt, hogy ne éreznéd magad már az első hónap után is jobban! Nem csak a végcél számít, hanem a köztes időszak is sikerélmény már!

2011. nov. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

abszolút nem kell fogyóznod,teljesen jó a súlyod.

8-10 kiló mínusszal iszonyat ronda lennél,se melled se semmid nem lenne csak kiálló csontjaid,és nem is lennél egészséges.

plusz 8-10 kilót nem lehet egy hónap alatt leadni ehhez legalább 4 hónapra van szükség.

ne legyél már divatanorexiás.én voltam anorexiás és egyáltalán nem egy leányálom.

2011. nov. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!