Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát ajánlotok...

Milyen fogyókúrát ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés

Most benne vagyok egy erősen éhezésen alapuló fogyókúrában, amivel eleinte sok lement, viszont most raktározó üzemmódba álltam, szinte teljesen leállt az anyagcserém, és lassan jönnek rám vissza a kevervesen leadott dekák.


Olyan diétára lenne szükségem, amiben az ebédet egy szendvics formájában le tudom rendezni, mivel délután négy és öt között érek haza, eddig nincs lehetőségem leülni és enni valamit. A reggelinek gyorsnak kell lennie, vagy olyannak, amit magammal vihetek. A vacsora bármilyen lehet, azt meg tudom oldani.


2012. febr. 1. 16:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Mindenképpen fokozatozan kéne növelni az adagod, mert ha így marad, megszokja a szervrzet, késöbb meg hízni fogsz.

Vollkorn toast kenyérböl csinálj szendvicset sovány felvágottal, sovány sajttal, zöldségekkel.

Vacsorára sovány hús, sovány túró, nem olajos tonhalkonzerv, zöldségek...

2012. febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
2012. febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy én tipikusan az az ember vagyok, aki a szabályok rabja. Egy előre megírt mintaétrendet minden gond nélkül tudok követni, ami megmondja mikor, mit, hogyan, mennyit.
2012. febr. 1. 17:48
 4/23 anonim ***** válasza:
tele van a builder.hu mintaétrendekkel. egyáltalán átnézted az oldalt?
2012. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Valóban tele van, átnéztem. A mintaétrendek 90%-a bodybuildereknek van kitalálva, testtömegnöveléshez, szálkásításhoz, izomépítéshez. Ha megnézed azokat az elenyésző étrendeket, amik nem ezekhez kellenek, akkor azzal találod szemben magad, amivel majdnem minden mintaétrendnél: ebédre valamilyen főtt étel, csirkemell, rizs, brokkoli, saláta. Ezt nem tudom megoldani. Sehogy. 40 kilóméterről járok be, 5 percem van enni. Ezért kértem, hogy olyan diétát ajánljatok (és nem oldalt), amiben az ebéd megoldható egy szendviccsel, amit este összedobok, aztán öt perc alatt megeszek. Hogyha találtál ilyet az oldalon, amit mutattál, és a mozgás nem vesz igénybe napi fél óránál többet az egyébként is kevés időmből, akkor légyszíves segíts, mert nyilván az én hibám, de egyszerűen ilyet nem találtam.

Elsősorban annyi fogyás a célom, hogy jól érezzem magam a bőrömben. Nincs szükségem hiperszuper izomzatra, amitől Rambo megszégyenülve érzi magát, nekem az én meglévő szánalmas kis izomzatom is megteszi idő és fanatizmus hiányában.

2012. febr. 1. 18:17
 6/23 anonim ***** válasza:

szerinted mi a különbség egy szálkásító étrend és egy tömegnövelő étrend között?

és szerinted melyik kell neked? biztos hogy tudod értelmezni az elolvasott szöveget?

2012. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

most olvastam mit írtál.

" Ezért kértem, hogy olyan diétát ajánljatok (és nem oldalt), amiben az ebéd megoldható egy szendviccsel, amit este összedobok, aztán öt perc alatt megeszek. Hogyha találtál ilyet az oldalon, amit mutattál, és a mozgás nem vesz igénybe napi fél óránál többet az egyébként is kevés időmből, akkor légyszíves segíts, mert nyilván az én hibám, de egyszerűen ilyet nem találtam"


magyarul nincs időd enni, edzeni stb. akkor amennyi időd van, az alatt bedobod a húst, a zöldséget és ennyi.

valahogy fura, hogy sokat enni volt időd, kevesebbet meg nincs. ezt biztos én értem félre. edzés egy másik dolog.

1 lábas guggolást bárhol lehet nyomni. elvileg ha kimész az utcára, akkor futhatsz is, gondolom.

2012. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Csak a kifogás...kaja elkészítése 3 napra csirke-rizs-zöldség 1 óra..reggelire fehérje turmix vízzel + zabpehellyel 2 perc....ennyi időd nincs?Meg napi 1 óra edzeni? Ne nevettesd már ki magadat az én napom : fél 6 kelés 6 ra már teremben 1,5 óra edzés irány az egyetem 4 előadás utána irány melózni...jah és főzni én is este szoktam ez heti 5 napban hétvégén meg nyelvtanfolyam utána egész nap meló + tanulás miről beszélünk?? Ennyire nincs akaraterőd maradjál dagadt, vagy kapjad össze magadat és nem kell ez a szánalmas önsajnálat hogy jaj nincs időm...arra van amire akarod hogy legyen
2012. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
én 12 kg fogytam 2 hónap alatt az insumed tápszerrel. ha beírod googleba megtudod a részleteket is. nagyon fontos hogy ez nem fogyasztószer,és CSAK orvos felügyelete mellett lehet csinálni, nem lehet csak úgy rendelni a neten. ez nekem is bevált és több ismerősömnek is. ez tartós fogyás, nem jött vissza semmi és sokkal jobban érzem magam.mindenkinek csak ajánlani tudom.
2012. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Internetországban mindenki olyan krva okos, ezt már megfigyeltem, segítőkész emberek viszont nincsenek. Érdekes, ha valaki nem akar edzőterembe járni, az nyilván dagadt, magányos és ronda marad. Persze, egyértelmű. Hidd el, hogy nem azért nincs időm, mert melózok, egyetemre járok, közben tanulok. Azért nincs időm, mert melózok, egyetemre járok, tanulok, társasági életet élek, és a maradék két órát a napomból szeretem arra szánni, amit szeretek csinálni, és hoz egy kis plusz pénzt a házhoz, amiből finanszírozom azt a nyilván rengeteg kaját, aminek a megevése annyi időt emésztett fel az életemből.

De igazad van, mostantól ahelyett, hogy olyasmit csinálnék, amit szeretek, és amit értelmesnek találok, gyúrni fogok járni, az majd biztos kielégít.


A-KÉRDÉSRE-VÁLASZOLJ. Nem izmokat akarok. Végzek gyakorlatokat, nem vagyok naiv, de azokkal meg vagyok elégedve, nem kértem segítséget, amit persze nem is tudnátok adni, lévén hogy csak embereket kioktatni jártok ide. Ehelyett inkább menjetek, és nyomjatok le pár fekvőtámaszt, az mindkettőnknek jót tesz.

Ti izmosak lesztek és abszolut szekszik, én pedig nem vesztem el a hitemet a társadalomban ennél is jobban.

2012. febr. 1. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!