Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2hete futópadon gyaloglom fél...

2hete futópadon gyaloglom fél órát de még semmi látszata? Meddig várjak, lesz egyáltalán?

Figyelt kérdés
Már odafigyelek az étkezésemre, 2éve szültem 84kg vagyok...már nagyon le szeretnék fogyni de semmi kitartásom nincs hozzá..főleg így hogy semmi látszata nincs.
2012. febr. 1. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogyan látnád már?? Ez most ugye vicc?

1. Az, hogy gyalogolsz nem dolgoztatja meg a tested annyira, hogy az két hét alatt már látható is legyen.

2. Minden nap ugyanazt csinálod... a tested megszokja, és ennyi.

3. Ha már most fel akarod adni, akkor meg minek kezdted el??

2012. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmi önbizalmam..:/ de akkor látszani fog? tartsak ki?
2012. febr. 1. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:

A zsírhoz a szervezeted csak kb 30 perc után kezd hozzányúlni, tehát folyamatos mozgás kell 30 perc után is, így nagyrészt már rajtad múlik meddig mész el.

Javaslom, hogy az aerobot növeld hetente 5 perccel és vidd fel 1 órára! Milyen az étrended? A sikerhez vezető út titka a kitartás és a türelem.

2012. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

De pont azért akarsz lefogyni, hogy legyen önbizalmad. Mindig lebegjen a szemed előtt a cél. Intervallumos/aerob formában csináld a gyaloglást akkor legalább.

[link]

2012. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

megfogadom és igyekszem

2012. febr. 1. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!