Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyedul is leálhatok?

Egyedul is leálhatok?

Figyelt kérdés
Egyszerü fogyókurának indult...de ma már hánytatom magam...érzem,hogy egyre gyöngébb vagyok...széülök stb...
2012. febr. 2. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, már rögtön MÁTÓL abbahagyni (nem holnaptól, nem hétfőtől, MÁTÓL)

Ha nem bírod ki, és akár csak egyszer is hánytatod magad, akkor NEM tudsz egyedül leállni, és irány az orvos!

De az már biztató, hogy magadtól is felismerted a problémát!

2012. febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom...vagyis mindent megteszek...40 kg -ot fogytam 3 hónap alatt...kemény diétával...s amikor megeszek valamit...jön az a fránya lelkiismeret...30 éves vagyok...2 gyermek anyukája...tiszta felelőtlenség...amit teszek...de annyira szágyellem,hogy erröl senkinek nem szóltam a környezetembe...
2012. febr. 2. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:

ugye nem gyakorolsz keleti harcművészeteket?

- alapvető hiba.


tegyél bilincset a kezedre, ha nyúlni akarsz a szádba akkor egy sniccerrel vágd meg a lenyúlós kezed, valahogy tereld el a hülye szokásodat. de valamit kezdened kell magaddal, mert ez nagyon jelentősen ki fog hatni az egészségedre.

ha a vagdosás nem jön be, akkor boxolj bele a falba ha hánynál. előbb utóbb meggyőzöd magad, hogy ez így nem fog menni.


de hát, még mindig rendbe tehetnéd magad lelkileg, csak ahhoz el kéne menni mondjuk Tai Chizni.

2012. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Nyilván nem. Ha egyedül is leállhatnál, akkor leállnál, sőt már leálltál volna, és nem lenne kérdésed. Kérj segítséget, de minél előbb!
2012. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, inkább menj dokihoz - pszichomókus -, vmint táplálkozási tanácsadó.


A férjedet meg avasd be, mondd, h mitől szokott előjönni, és azokat tüntessétek el a házból (pl. csoki, édességek, ilyesmi).

2012. febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!