Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízni szeretnék, valami...

Hízni szeretnék, valami hatásos hízókúrára lenne szükségem. Tud segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem feltétlenül ebbe a kategóriába kellett volna sorolnom, de mégis csak ide illett a legjobban.


Szóval: 170 cm vagyok kb, és 42 kiló. Nagyon vékony vagyok, és utálom magam emiatt. Hízni szeretnék, de egyszerűen nem megy. Szedek Béres cseppet is már egészen kicsi koromtól, de így sem hízok. Étvágyam nincs, és sokat edzek. Az edzéssel nem állhatok le,ugyanis tesiből fogok érettségizni.

Tudna nekem valaki ajánlani valamit, amitől lesz étvágyam és hízhatok?

(Hülyeséget ne írjatok, hogy például zsíros ételek, mert egészségesen szeretnék hízni)

L/18


2012. febr. 2. 13:47
 1/7 anonim válasza:
Bárcsak tudnám mit tegyél, akkor én azt biztosan nem tenném.
2012. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

cöh az étvágyaddal senki nem tud mit csinálni.. a fogyókúrások szoktak itt emfetamin származékokat tolni, mert az csökkenti az étvágyat. úgy tudom más drogok, pl. a fű hatóanyagai pont étvágyat okoznak. de ez nem 100%, és persze illegális, egészségtelen.


de mivel olyan szerencsés helyzetben vagy, hogy van mit enned, így készítsd össze a napi kajád, oszd fel 6-7 étkezésre, és reggeltől estig edd meg. minden nap.

közben súlyzós, de legalábbis nagy ellenállású gyakorlatokat is lehetne csinálni, hogy ha már tömeget növelsz, akkor izom is legyen ne csak zsír.

leírást hogy mennyit kell enni stb. találsz a builder.hu-n.


és még egy kiegészítést tudok írni neked is, mint a fogyózóknak: hiába eszel te béres cseppet, ettől nem viszel be kalória többletet, így nem lesz ám hízás.

fogyásnál: hiába eszik bárki bármilyen "anyagot", ha nem eszik kalória hiánnyal, ott nem lesz fogyás.

2012. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínű hormon probléma. Igyál fagyöngy teát, gyógynövény, majd helyre billenti a hormonháztartásod.


A grasztrenterológushoz kérj beutaló és vizsgáltasd ki magad, hogy nem vagy-e lisztérzékeny, azok ilyen soványak.

2012. febr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kajálj sok sok szénhidrátot! Mindenhez egyél kenyeret, zsömlét, pogácsát!
2012. febr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!

Ráállok akkor a kenyérre és az ilyen dolgokra, bár ezeket napi szinten fogyasztok, és kipróbálom akkor a fagyöngy teát is.

A Béres csepp elvileg növeli az étvágyat, arra értettem, hogy annak ellenére sem eszem többet.

2012. febr. 2. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:

elvileg növeli az étvágyat...

zsíros barnakenyér, ez így egészséges sport mellett.

de vehetsz egy Jumbo-t, ez meg még biztosabb kiegészítés.

2012. febr. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)


Egyébként megyek tej- és lisztérzékenységi tesztre is hamarosan. Lehetséges, hogy az áll a háttérben.

2012. febr. 5. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!