Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úristen, nagyon sokat ettem?

Úristen, nagyon sokat ettem?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi volt ma velem...Reggelire ettem egy kakaós csigát, ebédre egy sajtos pogácsát, 2 nagy tányér borsólevest, 2 db Snickerst. Úgy volt, hogy ma már nem eszek semmit, de nem bírtam ki és megettem egy zacskó gumicukrot, 4 szelet májkrémes, 2 szelet nutellás kenyeret, majd egy csomag Bake Rollst. Most mindjárt kidurranok. Igen, tudom hogy szar dolgokat ettem, de ez nagyon rengeteg? Más is szokott ennyit enni? :S
2012. febr. 2. 18:58
1 2
 1/14 anonim válasza:
Sok édesség , máskor mértékével
2012. febr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem vészes, néha összejön.


r. tejeskv, fél szelet vajas májrémes kenyér

t. 1 győri zab, 1 pogi, dió

e. sárgaborsó főzi fasírt

u. NA, EZ BRUTÁL! 3 mézeskalács negyed doboz nutellával, egy deci kakaó 6 kanál porból, meg fél kakaós csiga > és amilyen rosszul lettem kb. tíz percen belül, az egészet viszontláttam :(

v. vajas-párizsis-sajtos melegszendó zsömiből, majonézzel


De a hülye "uzsinak" nevezett kajadömping után még mindig émelygek. :S


utóvacsi meg dió, bögre fahéjas tej lesz

2012. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sokat és rosszul elosztva. Ha naponta 5ször ennél rendszeresen normális kaját, akkor nem kívánnál ennyi 'szemetet'.
2012. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
zaba állatok
2012. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Semmi extrát nem látok ebben. EGY értékelhető kaját nem látok abban, amit ma összezabáltál. Úgy táplálkozol, mint az 65%-a, oda is fogsz jutni.
2012. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
az ország 65%-a
2012. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mint írtam, TUDOM, hogy hülyeségeket ettem.
2012. febr. 2. 20:07
 8/14 anonim ***** válasza:
Buksisimogatást vársz, együttérzést, vagy leteremtést? :)
2012. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A 2.-at vagy a 3.-at :)
2012. febr. 2. 20:39
 10/14 Kiscicuss válasza:

Én megadom neked a 2. és a 3.-t is. Ugyan én nem fogyózok,de nekem is szokott ilyen nap lenni amikor "szemeteket" eszek... DE,mivel te fogyózol ezért neked úgy kéne ezt beosztani,hogy minden napra valami kis nasi,édesség...és talán akkor nem törne rád az "édességroham" :)

1 nap még nem vészes,de azért nem valami jó. :)

2012. febr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!