Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak diétás étrendet...

Ha csak diétás étrendet követek, de mellette nem mozgok (vagy csak heti egyszer), akkor megereszkedik a bőröm?

Figyelt kérdés
Vagy lesz olyan "mellékhatás", amit az okoz, hogy csak fogyok, de mellé nem mozgok?
2012. febr. 3. 22:42
 1/8 anonim válasza:
ha nem ennél,akkor tudnál olyan drasztikus súlycsökkenést elérni,hogy megereszkedjen a bőröd
2012. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem néz ki túl jól, amikor a zsír lefogy, és az edzetlen izmok nem töltik ki a bőrt. van rá egy kifejezés, de nem örülnél ha leírnám...

mellesleg a nem stimulált izmok fogyás alatt sokkal jobban csökkennek, mint ha terhelést kaptak volna.

2012. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem mozogsz, nem fogsz fogyni. Főleg annyit, hogy akárhol is megereszkedjen a bőröd. Bírom az ilyen "ülök a fotelben, és várom a csodát" kategóriát
2012. febr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos. Habár a "nem mozgok" sok mindent jelenthet.

Én sem "mozogtam" olyan értelemben, hogy se konditerembe nem jártam el, se futni, és nem is tornáztam DVD-kre...

Viszont amennyit csak tudtam, gyalogoltam: sétálni mentem, kirándultunk sokat, sokszor direkt nem szálltam fel tömegközlekedésre, inkább gyalog mentem... Néha (rendszertelenül) eljártam úszni.

Ez így elég volt ahhoz, hogy szépen fogyjak, tehát nem ereszkedett meg a bőröm, nem látszik, hogy nem sportoltam a klasszikus értelemben.

De ez lehet, hogy alkati dolog is, fogalmam sincsen.

2012. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

persze, ülök és várom a csodát... nem ismersz, úgyhogy nem kell beszólni. jelenleg olyan munkám van, hogy késő este esek haza, örülök ha egy órát tudok tölteni a párommal, mert utána mennem kell lefeküdni, hogy bírjam a hatos kelést. hidd el én sem örülök neki, h meghíztam de ez is a munka miatt van, van aki stressz hatására fogy, hát én csak híztam...

na mindegy, nem fogok mentegetőzni, úgysem ismerjük egymást.

2012. febr. 4. 10:10
 6/8 anonim ***** válasza:

itt senki előtt nem kell mentegetőznöd. vad idegenek vagyunk, max hátha tudunk használható tanácsot adni.

én azt tanácsolom, hogy egyél kevesebbet. nem a stressz hizlal vagy fogyaszt, hanem a megevett étel mennyiség.

2012. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ok köszi.

tudom h nem a stressz hízlal, de annak hatására eszem többet. kb. olyan ez nekem minthogy más rágja a körmét, ha ideges. én idegességemben eszem egy szendvicset vagy csokit vagy akármit...

2012. febr. 5. 21:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Megértem, én is minden vizsgaidőszakban meghíztam. :(

(Míg mások általában pont, hogy fogytak ilyenkor.)

2012. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!