Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyási módszert...

Milyen fogyási módszert javasolnátok?

Figyelt kérdés
164 cm magas és 79 kg vagyok.Egy év alatt híztam fel 12 kg-t. Szeretnék lefogyni,de nincs elég nagy akaraterőm és kitartásom. Valamilyen kíméletes módszerre lenne szükségem. Keveset mozgok,mert gondok vannak a térdemmel. A cukortól képtelen vagyok teljesen elszakadni. Tudtok valamit ajánlani,vagy csak drasztikusan fogyhatnék? (Nem akarok hirtelen fogyni.)
2012. febr. 3. 23:40
 1/6 *gin* ***** válasza:

válts életmódot és fokozatosan cseréld le a rossz minőségű, egészségtelen élelmiszereket tápanyagban gazdag, egészségesre.


ha pedig látványos változást szeretnél, akkor neked is összejöhet egy ilyen az ő étrendjével: [link]

2012. febr. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
32%
kösd ki magadat a fàhoz.
2012. febr. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát igen, kb. 2. válaszoló igen komoly dologra rávilágított, még ha nem is tűnik elsőre hasznosnak, higgyétek el az.


ahhoz volt akaraterőd, hogy többet egyél a kelleténél, hízzál. a több evés több munkát vesz igénybe, több időt stb. tehát kitartó voltál.

most kimondottan kevesebbet kell majd enned, időt spórolhatsz, kaját, pénzt..

pl. képzeld el ha eddig tápérték nélküli édes sz.arokat ettél, akkor annak egy hasznos egységére vonatkoztatott ára baromi magas! mert nincs benne hasznos anyag..

ha most elkezdesz jó kis húsokat enni, amiknek 20-24% körül van a fehérje tartalmuk, akkor hasznos anyag egységáruk sokkal olcsóbb! és ez tök jó.


ha meg normálisan eszel, c-vitamint is eszel, nem fogod (így) kívánni az édeset. hamar elmúlik ám a cukorfüggés.

2012. febr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért híztam fel ilyen hirtelen,mert fogamzásgátlót szedtem,ami növelte az éhségérzetem és történt pár olyan stresszes dolog,ami közben az édes nyugtatott csak le. Tudom,hogy hiba volt. De nem eszek többet,mint a többiek,csak rosszabb minőségű dolgokat...Sajnos.
2012. febr. 4. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:
ne lépd túl a napi energia igényedet sőt egy 400-500kcal-lal maradj alatta, lehetőleg vidd be a szükséges tápanyagokat (fehérje, zsír, szénhidrát, vitaminok és ásványi anyagok) és akkor fogyni fogsz.
2012. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Esetleg meg tudod mondani,hányszor és mennyit kéne ennem naponta? Vagy mennyi folyadékot kéne fogyasztanom?
2012. febr. 4. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!