Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak szénhidrát számolással...

Csak szénhidrát számolással le lehet fogyni? Fogyott már valaki úgy, hogy a kalóriát nem vette figyelembe?

Figyelt kérdés

Eddig kalóriát számoltam, ez megy is olyan 5napig, majd rámjön az ehetnék. Ha csak a szénhidrátot számolom, akkor ehetnék több olajos magvat, tojást, húst, mert ezeknek elhanyagolható a ch értéke, de a napi kalóriabevitelt eléggé növeli.

15kg-t kellene fogynom.


2012. febr. 4. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

"de a napi kalóriabevitelt eléggé növeli."

Ez nagyon igaz! A kalória mérvadó, a ch "csak" érdemes számolni. Fordítva nem jó, mert kevés ch evéssel is simán bekajálhatsz napi 3000 kcal-t, ami ugye nem kevés... Ahhoz, hogy ne jöjjenek rád kaja-rohamok, válogasd meg úgy az étrended, hogy édes, sós és savanyú ételek is legyenek, így kissebb az esélye, hogy megkívánd. Az én uzsonnám ma 250 g sovány túrókrém édesítővel (190 kcal), iszonyat finom édesség, egészséges és pont olyan az íze, mint a Milli krémtúrónak. Én szeretem, de úgy is belekötnek...

2012. febr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én csak terhesség alatt (terhességi cukorbetegség) voltam ch diétán és napi max 160gr volt amit megehettem belőle. (ugyebár az inzulin szintet növeli). Én így terhesség alatt csak 7 kilót híztam, szülés után kevesebb voltam mint a terhebeesés előtt, és CSAK ch-t számoltam. De amiben nem volt (vagy csak elenyésző) ch azt ettem sokat (tojás, felvágottak, sajt, túró, tökmag...stb)

De ez terhesség alatt volt.

Most 3 hete csinálom újra terhesség nélkül, napi 20 perc tornával és 2 kilót fogytam. Persze igyekszem csak fehér húst, sovány felvágottat (és társaik) enni. Én megnézem az update kódokat, és azokhoz is tartom magam.

2012. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!