Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta alatt milyen kenyeret...

Diéta alatt milyen kenyeret lehet enni?

Figyelt kérdés
Suliba szeretném vinni szendvicsnek.
2012. febr. 5. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Amelyik ízlik.

Az meg tévhit hogy a teljes kiőrlésű kenyerekben kevesebb a kalória. Ráadásul az igazi tk kenyérnek pocsék íze van,ehetetlen. Ha mr kalóriát visz be az ember,az legyen már finom...

2012. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Diéta alatt nem ajánlott semmilyen kenyeret enni, a magas szénhidrát tartalma miatt, alternatíva lehet az igazi rozskenyér, de ha igazán szigorú diéta alatt állsz akkor 1 darab zsemle, vékonyan megkenve vajjal és egy szelet jó minőségű gépsonka az általánosan elfogadott reggelinek számít. Természetesen ez változhat emberenként, allergia testsúlyindex, és legfőképpen, hogy milyen apropóból adódik a diéta.
2012. febr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 csokissüti002976 ***** válasza:
Szerintem meg egyél. Én is eszek, napi 1-2 szendvicset (fehér kenyérből, margarinnal, felvágottal, zöldséggel) és eddig 6 kg-t fogytam 5 hét alatt. (tudom, hogy egy picit sok, pedig egyáltalán nem koplalok, nem szenvedek, így jött össze...) És nem is igazán sportolok! Szóval nem az számít, hogy most megettél 2-3 szelet kenyeret... Eszel utána egy almát, aztán kb ott vagy, mint tk kenyeret ettél volna... :D
2012. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
off: süti, szabad érdeklődnöm hogy hogyan sikerült fogynod? Milyen az étrended?? Egyébként gratulálok :)
2012. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én ceres csökkentett szénhidrát tartalmú kenyeret eszek.toast kenyér,egy szeletben 42 kalória van.egy nap max. négy szeletet eszek meg,de próbálok inkább kettőt.

light mackó sajtot teszek bele megy egy szelet csirkemell sonkát,és vajretket eszek hozzá,meg sokszor egy kefírt.

a reggelim ha két szelet kenyeret eszek egy sajttal+10 dkg retek+egy danone kefír az 200 kalória

ez a kenyér nekem nagyon ízlik,amúgy fehér kenyér

2012. febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor ezek szerint a zsemle belefér, csak a kenyér nem? Nem szeretnék pékárut fogyasztani, de suliba azért nem viszek minden nap joghurtot, mert akkor megszólnak érte. Sok a pletykás az osztályban. :)
2012. febr. 5. 20:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, én update kenyeret eszek reggelire. Szerintem finom.
2012. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A zsemle meg a kenyér ugyan az -.-

Ehetsz kakaós csigát is ha kalóriadeficitben maradsz!

2012. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 csak1csajszi válasza:
Reggelire ehetsz kenyeret,kakaóscsigát stb..délután már ne!Mondjuk én elhagytam a kenyeret,és elég jól bírom,már 1 hónapja nem ettem..de ha nem bírod ki nélküle akkor inkább csak délelőtt egyél..én 5-6 kg-ot fogytam,és én sem koplalok,azt eszek,ami jól esik,csak mértékkel!!Ennyi az egész :)
2012. febr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi. Igazából nem szeretem a kenyeret annyira, hogy ne tudnám elhagyni a diéta alatt. De suliba vinnem kell valamit. Néha viszek gyümölcsöt, joghurtot, de minden nap nem szeretnék azt vinni. :)

Köszönöm a válaszokat!

2012. febr. 6. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!