Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon gáz volt a mai napom?

Nagyon gáz volt a mai napom?

Figyelt kérdés

Régebb óta fogyózóm több,mint 26 kilót leadtam nyáron 54 kg/173 cm voltam.Most jött a középiskola,depressziós lettem és a nehéz munkával leadot tkilóimból annyit visszahíztam,hogy most 174 cm/61 kg vagyok és nagyon el vagyok keseredve.Már naponta 45-60 percet biciklizek,mert többet eszem a suli miatt és undorodom magamtól!Próbálok fogyózni,de ma megint elszaladt a szekér,mert a családommal ma együtt töltős napot csináltunk,és hát így nézet tki a mai napom:

Reggeli:egy szelet epres gyümölcstorta,fél szeret rákóczi

kis pohár tejeskávé

Uzsonna:egy db görög jughurt,egy db csokis zabfalat

Ebéd:egy kis adag görögsaláta,3 db csírkemell csík a McDonalds-ból

Uzsonna:1 db natúr joghurt,4 db alma

Vacsora:2 db norbi updates kenyeres pirítós késhegyni vajjal plusz egy natúr joghurt.

Ezt kb. 2000 kcal-nak számoltam és mellé bicikliztem 45 percet,mert hatvanat már nem bírtam.Mennyire volt ez gáz?És mit gondoltok ha már három hónapja biciklizem mindennap 60 percet(összesen háromszor bicikliztem 45öt) akkor alakulhatott ki izom vagy ennyit híztam?


2012. febr. 5. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:

szia!

Annyira profin nem értek hozzá mint a hozzászólók többsége, de azért elmndanám a véleményem. Szerintem a 61 kg nemsok a 174 cm-hez. Másrészt a mai napod nagyon nagy része ch volt. szerintem ne fogyózz, főleg mert még "fejlődő szervezet" vagy:) a 2000 kcal sem sok ennyi mozgás mellett.(én 2400-2500 viszek be mjadnem ugyanekkora paraméterekkel és nem mozgok annyit mégse hízok:)

2012. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem tudom,mindneki azt mondja,hogy nem látszik me,ghogy híztam,egy valaki mondta,hogy meglátszik,de csak a javamra és hogy így legalább van csuklóm meg drekeam,iylenek.de ezt családtagok mondták,meg csak pár barát,de ők vagy elfogultak szerintem,vagy csak udvariasak.
2012. febr. 5. 19:59
 3/10 anonim ***** válasza:
A magasságod teljesen jó a súlyodhoz. Az agyadban lesz probléma, ha undorodsz magadtól!
2012. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tölts fel képet, de anélkül is megmondom, h jól nézel ki a magasságodhoz képest!!!
2012. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igazándiból az a baj,hogy én vékony szeretnék lenni,és,mint múltkor msot is azért próbálok fogyózni,mert az 55 az álomcélom...múltkor sem volt több csak úgy gondoltam amenynit lehet és még esztétikus azt leadom.aztán msot meg mindenkit vékonyabbnak látok magamnál,és akárhányszor feltűnik valaki aki nagyon vékony mindig bűntudatom elsz,hogy eszem,és az egyik elgjobb barátnőm nagyon vékony.előtte nem is merek enni:(
2012. febr. 5. 20:02
 6/10 anonim ***** válasza:

első vagyok.

én ugyanezt az "udvariasságból mondják" dolgot beszéltem be magamnak tavaly. Tudod mi lett a vége? Egy f.sza kis anorexia. Szval inkább hidd el amit mondanak mert nem rosszat akarnak

2012. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nézd, aki fogyókúrázik, de ettől eltekintve lazán bemegy a McDonaldsba és betol másfél szelet édességet reggelire, az a no comment kategória és megérdemled hogy ne fogyj le.


Teljesen össze vissza és szarokat eszel...

2012. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tudom,hogy ez a mai nap gáz volt,de alapjáraton nem iylen sz@rokat eszem,hanem almát vagy salátát.vagy joghurtot,és úgy gondolom néha-néha belefér egy ilyen,de valóban jogos,hogy a süti-mcdonalds párosítás nagyon odavágott ://
2012. febr. 5. 20:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Elárulom, hogy 54 kilóval már kórosan sovány vagy, ellenben ez a 61 okés.

De lehet dokihoz kéne menned, ha undorodsz magadtól, meg a nem is mersz enni a sovány bnőd előtt, meg edzel, mint állat... ez beteges, így jöhet ki egy szép anorexia.

2012. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 *gin* ***** válasza:
hány éves vagy? ha tini (12-16 közt), akkor viseld el, hogy nőiesedsz. kikerekedik a csípőd, keskenyedik a derekad, megnő a melled, ami többletsúlyt eredményez. Ez nem hízás, hanem természetes folyamat, a nővé érés velejárója. Ebből következően nem is fogsz tudni visszafogyni olyan vékonyra, mint voltál, mert nőként nem lehet (vagy legalább is egészséges) kislány tested.
2012. febr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!