Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elment ez a napom? (Csak...

Elment ez a napom? (Csak súlyt tartok)

Figyelt kérdés

Reggeli:150g zsírszegény túró, 1 alma(200g)

Tízórai:1 natúr activia, 30g zabpehely

Ebéd:150g csirkemell 200g vegyes zöldséggel és 100g rizzsel

Edzés után egy adag tejsavó fehérje

Vacsora:200g zsírszegény túró, 20g mandula, 1 sárgarépa

160cm/49kg, 16/l vagyok, a testzsírszázalékom 19%. Mondjuk lehetne kevesebb kicsivel, de majd inkább nyár elején viszem lejjebb.


2012. jan. 27. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
úristen ez tökéletes:|
2012. jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

bazeg, 16 éves vagy?

ez lényegében tökéletes. nem csak elment a napod, hanem normálisan ettél. ezt kevés magyartól várnám, tinédzser lányoktól meg ország szinten ha pár tucat tudna ilyet komolyan boldogabb ember lennék!

2012. jan. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Szerintem ez egyáltalán nem tökéletes, csak a tipikus fogyókúrás kaja (mert ezt én nem nevezném súlytartónak): csirkemell, túró, rizs, zabpehely... Ezen az oldalon szinte mindig ugyanazokat a kajákat írják le a kérdezõk, semmi változatosság nincsen. Ideje lenne már mást is tanácsolni, nem csak azt, hogy egyen mindenki csirkét rizzsel meg zöldséggel.

Leírnád kérdezõ, hogy mit fogsz holnap enni, vagy hogy mit ettél tegnap elõtt? Kíváncsi vagyok, mennyire étkezel változatosan.

2012. jan. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
de előbb írd le, hogy te mit tanácsolnál? segíts nekünk... ;) ne csak kritizálj...
2012. jan. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

csirke hús: teljes értékű fehérje forrás. (fehérje pipa, plusz zsírból, bizonyos vitaminokból is egy adag)

túró - teljes értékű fehérje (pipa) különböző zsírsavak (pipa) plusz valami ami nem tisztázott, de erősen emeli az inzulin szintünket (hiba).

tejsavó fehérje (teljes értékű fehérje, pipa)

alma (vitaminok, szénhidrát, fitotápanyagok pipa)

mandula (esszenciális zsírsavak, pipa)

répa (vitamin, fito tápanyag pipa)



szeretnék én egész éltemben ilyen "egyhangúan" étkezni. már könnyezek, ha ilyen jó tápanyagforrásokra gondolok egyszerre, egy nap. egy éhező a családját megölné, ha ilyen jól ehetne egy pár napig.

2012. jan. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
najóóóó én még lehet nyakonönteném a zöldet egy kis lenmagolajjal(degeczi vagyok...:D). amúgy tényleg haaaattalmas piros pont Neked kérdező :) 1 vagy 2 olyan embert ismerek, aki ilyen jól eszik, pedig sajnos az emberiség számtalan tagjával kapcsolatban állok...
2012. jan. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
+ 5 milliárddal nem állsz kapcsolatban, de sza.rul eszik :D
2012. jan. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ez tényleg tökéletes, de hasonló kérdésekkel gyere inkább sportmozgásba :)
2012. jan. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
juuj ittvan nyuszi. szia :D
2012. jan. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
viszont megyek is, mert regenerálódni kell :D sziasztok, jóéjt! :)
2012. jan. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!