Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy 82 kiló...

Hogy lehet, hogy 82 kiló vagyok és mégis vékony?

Figyelt kérdés
A magasságom 185 és 190 között van
2012. febr. 7. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Férfi/nő,hány éves vagy és edzel-e valamit?És miből gondolod,hogy "vékony" vagy?
2012. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
21 éves fiú vagyok. Úszni szoktam. Amúgy én annak látom magam :)
2012. febr. 7. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
azért mert magas vagy
2012. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

TTm indexed szerint így lehet,hogy kicsit az vagy,de ez nézőpont kérdése szerintem.Ha valakin például nem feszül éppen szét a póló de alatta szálkás,sportos alkata van az attól még nézhet ki jól,és lehet,hogy vékonyabbnak hat de szerintem még a testtömeg indexed szerint sem lehetsz annyira vékony.Meg az is annyira relatív.Én pl 180 cm és átlagosan 75 kiló vagyok(18évesen),ami elvileg alsó határa az átlagos-erősnek,de mégis messze kisportoltabb és átlag 10 kilóval nehezebb vagyok a legtöbb kortársamnál a suliban-gyakorlatilag aki nehezebb nálam az általában elhízás miatt az.És amúgy igen,van ugyanilyen magas 87 kilós gyerek is nálunk,de míg ő álló nap gyúr,addig én boxolok,kettlebellezem,meg saját testsúlyos gyakorlatokat végzek,régebben úsztam is.Edzés és edzés között óriási különbségek vannak.Egyikkel kiszorítasz majd egy teli kád vizet,a másikkal meg agár-alkat leszel,de a szíved meg a toppon lesz.És marhára nem érdekel,hogy az előző gyerek vastagabbnak néz ki nálam,szerintem többet ér az,hogy én tíz emeletre felszaladok ő meg a 3.-nál (sétálva) kifullad.Meg az is,hogy én percekig sorozhatom a zsákot neki pedig néhány lomhább ütés után pihennie kell.Mindenki magának dönti el,hogy melyik jó utat választja a testének,mert abból is több van.

Ha gondolod tölts föl képet,de nem bírom olyan súlyosnak elképzelni a helyzeted :).

2012. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!