Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az úgynevezett...

Hogyan lehet az úgynevezett "tokát" eltüntetni? Lehet onnan fogyni egyáltalán? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ha fogysz, akkor mindenhonnan fogysz, tokából is. Tehát bármilyen módszer jó, amivel súlycsökkenést érsz el, látszani fog ott is.
2012. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sajnos meg kell cáfolnom az előző választ!Én 12kg-ot adtam le,kitartó fogyókúrával és rendszeres sporttal,a tokám viszont megmaradt!Engem is nagyon érdekel,hogyan lehet megszabadulni tőle!
2012. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hat fogyni sztem nem nagyon lehet onnan max kozmetikai kezelesekkel en is olyan tipus vagyok hogy mindig van tokam akkor is ha vekony vagyok. Pl mezoterapiaval lehet ilyet csinalni azt tudom
2012. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hmmmm...próbáld meg felülés közben fent tartani a fejed...állítólag elég jó módszer a toka eltüntetésére!
2012. febr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!