Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 172 centi 63kilo 17éves lány...

172 centi 63kilo 17éves lány vagyok nem vagyok kövér de van rajtam pár plussz kilo, amitől nyáron szeretnék megszabadulni. Konkrétan kb 6kilot szeretnék fogyni. Mit javasoltok hogy tartós legyen a fogyás?

Figyelt kérdés
Edzésnek szobabiciklizést gondoltam , de nem tom h milyen gyakran és mennyit kéne. És miket ehetek? Na meg persze nem szeretném ha striák lennének a fogyás után a lábamon vagy bármelyik testrészemen..Mit tehetnék ellene?A stria bármekkora fogyás után kialakulhat?
2009. jún. 2. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy le fogsz pontozni, de szerintem ebből nem kéne fogynod. Még nagyon régen az volt a divat, hogy az idiális súly úgy számolták, hogy kivontak a magasságból 110-et és a kapott szám volt az ideális testsúly. Nekem a tied ideálisnak tűnik, ha ebből fogysz, akkor az már a sovány kategóriába tartozna, ami megint csak nem egészséges.


Amúgy a most divatos testömeg index alapján sincs rajtad plusz kiló. Ha beírod a google.hu-ba, hogy testömegindex kiszámítása egy rakás kalkulátort fog dobni. Próbáld végig mindet.


De, hogy válaszoljak is a kérdésedre, szerintem az úszással lehet a legtöbbet leadni, de mások másra esküdnek. Én inkább azért sportolnék, hogy fitt legyek, fogyási csíkoktól pedig egyáltalán nem kell rettegned.

2009. jún. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de tudom hogy a kalkulátor szerint jó így ahogy vagyok de én nem érzem magam így csinosnak..meghát így a bnőim elég vékony lányok és én hozzájuk képest kövér vagyok ésnem érzem magam jól mellettük..(nemolyan értelembe mind barátnő csak kinézetre)
2009. jún. 2. 22:04
 3/4 anonim válasza:
30%
nekem ugyanezek az adataim, kor, magasság, viszont 56-7kg vagyok. és még én is találok magamon súlyfelesleget.. dehát senki sem tökéletes, szerintem jó vagy úgy, ahogy vagy.
2009. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 21:59es vagyok.

Csak közben találtam egy ilyen linket is:

[link]

Itt ki lehet számolni az ideális testsúlyt.


Értem én, hogy rosszul érzed magad, mert a barátnőid vékonyak, de inkább törekedj arra, hogy egészséges legyél, mert hosszútávon az kifizetődő.

Kezdj el sportolni bármit, ami neked tetszik, és ha elkezdesz mozogni amúgy is jobban fogod magad érkezni. És remélem idővel rájösz, hogy nem a médiában mutogatott megavékonyság a jó, hanem az ami te vagy. Ez teljesen ideális és tuti jól is néz ki, mert magas vagy és a súlyodból ítélve vékony. Na meg még fiatal, inkább használd ki ezt amíg lehet. ;-)

2009. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!