Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen életmód mellett hogyan...

Ilyen életmód mellett hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi másfél évben 17 kgot híztam. Ez annyit jelent, hogy 48 kg volt mindig is az átlagsúlyom és jelenleg 65 kg vagyok és 158 cm. Az a problémám, hogy 12 órás munkarendben dolgozom ráadásul messzi a munkahelyem, tehát 03:30-kor kelek és este 19:40-kor vagyok a lakásba. A legnagyobb baj, hogy farkas éhesen érek haza, munkahelyre viszek szenvicset, 2 és fél óránként van szünet, akkor mindig eszek, de semmit nem mozgok. Egész nap állok, este pedig nem tudok tornázni. Próbáltam, nem megy hullaként lefürdök és ágyba zuhanok. Sajnos ez jövő nyárig így lesz. Nagyon szeretném ezt a jelentős súlyt eltüntetni.
2012. febr. 11. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
ilyen életmód mellett örülnék,hogy élek.
2012. febr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hehe, a párom is ezt csinálja, váltva éjszaka-nappal.

Neki mindig csomagolok kaját, ami normális, és amit elvisz. Reggeli szendvics, ezt megeszi útközben, tízóraira gyümölcs. Ebédre rendes főtt kaja (ezt is vihetsz magaddal nyugodtan), délutánra meg változó, egy szendvics vagy gyümölcs. Aztán még este eszik egy kicsit.

Igazából ha úgy osztod be, hogy viszonylag korán eszel ebédet, akkor délután nem leszel olyan éhes. Kezdd el azt, hogy délután csak feleannyit eszel, mint délelőtt, idővel le tudod csökkenteni az adagod. És vigyél gyümölcsöt!

A mozgás nehézkes, hát mozogj hétvégén! Hétköznap meg pihenj este.


Nehéz, de ha kevesebbet eszel, le fogsz tudni fogyni!

2012. febr. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ilyen életmód mellett ne csodálkozz

ezen csak akkor tudsz segíteni ha megváltoztatod az életed

2012. febr. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én meg nem egészen értem hol a gond, mert azt értem, hogy fáradt vagy, na de aki 12 órás munkarendben dolgozik, az nem dolgozik a hét 7 napján. Tornázz a szünnapokon. Aznap ne mikor dolgozol, mert elhiszem, hogy borzasztó fáradt vagy. Na de vannak szünnapok is nyilván. Egyébként pedig ne szendvicset vigyél magaddal. Ill reggelire rendben van. De a nap többi részén már ehetnél egészségesebb dolgokat. Vigyél magaddal főtt kaját. Csirkét, halat, köretnek mondjuk zöldség salátát. Hidd el az étkezésen nagyon sok múlik, fontos, a megfelelő táplálkozás.


Én is dolgoztam régebben 12 órában, és én is egész nap álltam szóval maximálisan megértem a fáradtságod, de szedd össze a megmaradt energiáidat és mikor nem dolgozol akkor tornázz, fuss, biciklizz - ami jól esik. Hidd el, hogy csak az első néhány alkalom nehéz, utána már kifejezetten jól esik. Egyszerre fárasztó és mégis pihentető, és egyre energikusabbá válsz majd.

Hidd el sikerülhet, csak jól kell beosztanod a napjaid. Gondold át mikor mire van időd, milyen házi munka vár, vagy egyéb tényezőket vegyél figyelembe, és tudatosan építsd fel a napjaid. Szurkolok!

2012. febr. 12. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

te is csak azért híztál meg, mert sokat ettél,

ha visszafognád az általad naponta elpusztított étel mennyiségét,pl olyan kis adagra mint amit egy nyugdíjas eszik,hát simán lefogynál,

ja és a lefogyáshoz semmi köze annak,hogy naponta hány órát dolgozol

2012. febr. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól még hogy nem mozogsz, tudsz fogyni. Az étkezés az első.

Nyilván nem szabad drasztikus diétákat csinálni, kell az energia, de azért jól is meg lehet válogatni az étkezést. Reggelire egyél teljes kiőrlésű kenyérből készült szendvicset, még egyet napközben megehetsz, utána próbáld kerülni a szénhidrátokat. Marad a csirkemell, zöldségkörettel, natúr! olajos magvak (pl. mandula, mogyoró, napraforgómag), fehérjeturmix, halkonzerv, sovány sajtok, sovány túró, nyers zöldségek, esetleg alacsonyabb cukortartalmú gyümölcsök stb.

2012. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, megfogadom a dolgokat, főleg a táplálkozással kapcsolatosat)! (Írta valaki, hogy van szünnapom a héten, igen a szombat meg vasárnap, de ilyenkor tényleg a gyerekeké, házimunkáé a főszerep.)
2012. febr. 12. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!