Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akiknek hasznalt Rubint Reka,...

Akiknek hasznalt Rubint Reka, segitseg (masok is segithetnek)? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Mult heten kezdtem el ugy istenesen edzeni(probalkozom, csak neha olyan nehez)

Szoval az edzesem igy nezne ki:

heti 5x mozgok, ami annyibol all, hogy heti 2x elliszis trener 40-45 perc+ heti 3x RR 20 perc onmagadert cimu dvdjere tornazom. Ezt ugy csinalom, hogy popsi-comb, popsi-has, popsi-kar(a popsi a legfontosabb, azzal nagyon nem vagyok megelegedve), ezenkivul meg egy par sajat gyakorlat(popsira, vadlira).

Esetleg meg arra gondoltam, hogy a heti 2 ellipszis utan megegyszer lenyomom a popsi reszt, igy heti 5 alakalommal csinalom, csak lesz eredmenye.

Szerintetek ez jo igy?

Szivesen fogadok tanacsokat! Es ezek mellet milyen kajak javallottak es melyek kerulendok?(olyan szornyen szigoru fogyokurara nincs szuksegem, 168/55 vagyok, szoval felesleg ugy igazabol nincs rajtam, csak olyan puhany vagyok)

Koszi a valaszokat!!!!


2012. febr. 13. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én Rubint Rékának az eredeti Add Önmagad Dvd-re tornázom, ami 45 perc. Ezt heti 3szor. Imádom! Mellette számolom a kalóriát (napi 1600) és eddig -8,2 kg. Nekem ennyi mozgás elég, majd ha megáll a fogyás, akkor növelem csak.
2012. febr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Huu koszi ez mar biztatolag hat:)

Ha megkerdezhetem miota csinalod?

Es abszolut nem eszel cukrot meg ilyesmit?(mert ez a resze szornyu szamomra:D)

2012. febr. 15. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Január elsejétől csinálom. Cukrot nem eszek, édesítőszerrel édesítem amit kell. :) Én nem veszem észre a különbséget, bár sokan panszkodnak rá.
2012. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!