Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én nem szeretnék fogyni így...

Én nem szeretnék fogyni így is vékony vagyok, de viszont fenekem testemhez képest eléggé petyhüdt sőt én némi narancsbőrt is felfedeztem, milyen fenék kerekítő, fogyasztó, formázó módszert tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Több vizet iszok már, eddig helytelenül táplálkoztam nem sportoltam, de mivel alapjából vékony vagyok felső testem meg pláne :D annyira komoly diétát szerintem nem kéne csinálnom bár most is gyümölcsöket eszek csirke húst stb, én nem növelni akarom fenekem hanem hogy ha lépek akkor ne legyenek kis redők, gödrök.

2012. febr. 15. 21:08
 1/5 A kérdező kommentje:
súlyomból nem hiszem le kéne adnom 158 cmhez 43 kg vagyok 20 éves alapból kis termetű vagyok , inkább feszesíteni szeretnék, hogy ne legyek olyan plöttyedt
2012. febr. 15. 21:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Guggolás és kitörés. A két legjobb gyakorlat!
2012. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

izmokon kellene alakítani (pl. az említett 2 gyakorlat).

ha a tested általánosságban vékony, de valahol zsírosabb vagy, ami amúgy genetika kérdése lásd "testalkat", akkor esetleg csökkentheted még a testzsírodad (a fenekedről is menne le) a többi testrészeden pedig felhozhatnád az izomzatot, így nem lenne vézna. tehát zsír le (fenékről is) és helyette izom. így nézd meg mit hozol ki, sokkal jobbal lehet így alakítani a testképet, mint simán csak a zsír fel-le pakolásával, hiszen amíg helyi fogyás nincs, helyi izomépítés létezik.

2012. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és naponta milyen gyakran csináljam? hány perces blokkokban ? úgy gondolom naponta kétszer 20 perc kezdetlegesen elég lenne
2012. febr. 15. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:

ha ezt komolyan gondolod, akkor kb. heti 3-4 edzés, aminek komoly izom terhelés legyen a lényege, + még ezek után futkoshatsz levezetésnek. külön futás edzést nem tennék be, elvégre leginkább izmokat kéne formálni, azokat pedig súlyzós edzéssel lehet, tömegnövelő étrenddel.

1 - 1,5 óra edzés, ebbe bőven elég gyakorlat belefér.

2012. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!