Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zöld teátol tényleg le...

A zöld teátol tényleg le lehet fogyni? Mennyit kell inni, hogy hasson?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 13:27
 1/8 anonim válasza:
Igen, le lehet. A fontos, hogy ne étkezés előtt vagy után idd, hanem helyette. Ezzel a módszerrel, sitty-sutty, repülnek le a kilók ;)
2012. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én minden este iszok egy csészével. de nemcsak fogyás szempontjából jó, sok mindenre jó. és állítólag sokat fogytam, vagyis ezt mondják mások, én magamon nem látom. najó, a nadrágokon észreveszem, hogy már nagyok rám. :D


[link]

2012. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én azt tudom, hogy a feleségem ilyet vedel és nagyon jó az alakja. Mostanában meg ráadásul néha édesítővel csinálja.
2012. febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. febr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez komoly? :D juhé pont van a koliban igazi zöld teám! :D ezazz juhé!! köszi hogy feltetted ezt a kérdést! :D -5 kg-t szeretnék leadni..
2012. febr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is annyitt szeretnék kb:)
2012. febr. 15. 17:05
 7/8 anonim ***** válasza:
A zöld tea nagyon egeszseges. Gyorsitja az anyagcseret, nyugtato hatassal van a szervezetre, salaktalanito, tisztito hatasu, elmeletileg segit a zsirbontasban is. A lenyeg, hogy nem fogyaszto szer, de egeszsegesebb sokkal mint a cukros üditök, es meg finom is. Jo nyaron a melegben jo hidegen, telen meg jo forron, atmelegit. Ha egeszsegesen taplalkozol, nagyszerü etrend kiegeszitö, es folyadek potlo.
2012. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jah, csak az anyagcserének kevés köze van a koffeinhez, mint ahogy a zsír anyagcserének is a benne lévő többi vegyülethez. nem kötekedés, tényleg csak a pontosság miatt. hogy jó ital az tény, nem véletlen terjedt el Kínában, keleten. többet tudnak az egészségről mint az itteniek..
2012. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!