Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Teletál ételfutárnál feltünt...

A Teletál ételfutárnál feltüntetett kcal értékek valósak?

Figyelt kérdés

Csak mert nehezen tudom elhinni, hogy egy átlag adag paradicsomos káposzta egy szelet natúr csirkemellel 690 Kcal legyen... Még ha liszttel is van behabarva..

Szerintetek?


2012. febr. 15. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hihetetlen, kérdés mekkora az az adag...
2012. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát, nem mértem le, de kb. 450 g mindennel együtt. Legalábbis a többi ételeik súlya alapján.

A natúr csirkemell kb. 120 lehet, de 570 lenne kb. 350 g parkáp?

2012. febr. 15. 22:10
 3/7 anonim ***** válasza:

soknak vagy kevésnek tartod?

bárminek az energiatartalmát fel lehet javítani zsiradékkal.. ami jó ízt is ad, telít, és hát növeli az "energiasűrűséget" tehát a tömegre vonatkoztatott energia tartalmat.

2012. febr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nyilván nagymértékben függ attól mennyi cukor és olaj van benne, mert azok elég jól megdobják. De én úgy gondolom nem érdekük több kalóriát ráírni mint amennyi van benne.
2012. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

simán van annyi.

Ezért jó diétásan magunkra főzni,mert olaj és cukor nélkül több száz kalóriát meg lehet spórolni egy adagon.

2012. febr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!!
2012. febr. 16. 10:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nemrég hívtam fel őket ezzel a kérdéssel, mert én meg a fittnesseket eszem és túl kevésnek tűnt ahhoz képest hogy jól kakok vele. A sima egyszerű ételeik nekem tök reálisnak tűnnek (spagetti 890 meg ilyenek) sajnos a klasszikus és finom ételek mind ilyen hízlalóak. A paradicsomos káposztájuk is egyértelműen olajos és cukros ( a lányomnak rendeltem múltkor).
2012. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!