Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért volna tilos az alkoholfo...

Miért volna tilos az alkoholfogyasztás fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
Én másfél hónapja fogyózok, és nem hazudok, majdnem minden nap iszok a haverokkal, és emellett egészségesen étkezem, betartom a fogyókúra szabályait,(kivéve alkohol) naponta négyszer edzek, és eddig 10kb-ot sikerült leadnom.. Vajon ez most miért van? Hiszen elméletileg az alkohol hizlal...
2012. febr. 17. 02:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen az alkohol hizlal(mert cukor van benne). Ha nem ittál volna, akkor sikerült volna leadnod 12kg-is. És így lehet, hogy egészségesen étkezel (bár szerintem azt se a pia miatt, mert hozzá tartozik), de hogy nem élsz egészségesen az tuti. Tehát folytathatod a mostani 'életviteled' aminek az lesz a következménye, hogy szépen lefogysz, ami jó dolog, de mellette a májad kipurcan, tehát....
2012. febr. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem ajánlott, mert csökkentett energia mennyiséget kéne bevinned ÚGY, hogy közben elég tápanyagot viszel be.

na most az alkoholnak nagy az energia tartalma (nem tudom hogy értik hogy cukor van benne, én még cukros pálinkát szerencsére nem ittam..de vodkát sem) viszont az alkohol biztos hogy nem a legértékesebb tápanyag.

ha elég fehérjét és minőségi zsírt viszel be, akkor töltelék energiának jó, de nézzük meg, 10-ből 9 'fogyókúrázó' mikor eszik elég fehérjét, jóféle zsírokat? nekik az alkohol helyett is olajos magvakat, vagy egy fehérje turmixot kéne inniuk, hogy kevésbé viselje meg a testüket a tápanyag hiány.


plusz amivel ritkán foglalkoznak. fogyás alatt sem éppen nő az izomtömeged.. alapból. az alkohol katabolikus (lebontó) hatást erősít. mint maga a fogyás.

ilyen apróságok. de ha nagyon azt akarjuk nézni mi tilos a te érdekedben, akkor már inkább a fogyóKÚRA veszélyesebb mint az alkohol.

2012. febr. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andizsuzsi ***** válasza:
És elég kevesen engedhetik meg maguknak a napi 4 edzést.
2012. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd, ha megvan a kalóriadeficit, ami nálad a sok mozgás miatt nem nehéz, akkor ha alkoholt, csokit, sütit, chipset stb. fogyasztasz is, akkor is fogyni fogsz.
2012. febr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!