Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Update fogyokúra, vélemények?...

Update fogyokúra, vélemények? Van olyan aki rendeli az ételeket?

Figyelt kérdés
Pécsen vagy a környékén van update pékség,bolt??
2012. febr. 16. 12:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Meg ne erőltesd magad a nagy google-zásba...

[link] itt megtalálod a pékségeket.


Amúgy kár rendelni, vagy a termékeit venni, sokkal jobban jársz ha csak az elvet követed, és a legelső kód besorolást.

2012. febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia

2006-ban update-eztem 83-rol 65-re mentem le. Aztan abbahagytam 67 vagyok azota.

Pecsen a Rakoczi uton volt (nem tudom, hogy meg van-e) egy update pekseg. Ahogy a Zsolnay szobortol mesz fel a Korhaz ter fele, bal oldalon.

egyebkent nem kell update markaju termekeket venni. en sem vettem, tok dragak. Csak nezd meg a tablazatot, hogy mı 1-es kodu. Minden termek be van sorolva, szoval akar egy sparban vagy Tescoban is be tudsz vasarolni magadnak.

2012. febr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

ha a napi kalóriaszükségleted alatt táplálkozol fogysz, ha nem akkor nem (tömeget tartasz vagy hízol). update ide vagy oda.

ha túl keveset eszel, és tartalékolni kezd a szervezeted (lassul az anyagcseréd) megint csak fölösleges lesz az update. abban az esetben van értelme, ha értelmes élelmiszereket tudsz beszerezni update néven, racionális mennyiséget eszel (tehát még fogyós mennyiséget, de nem koplalsz) és eleget edzel, ez vagy heti 20-25 óra zumba, vagy 4-8 óra normális edzés. (azaz heti 3-4 1-1,5 órás edzés)

2012. febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Kedves John, azert az sem mindegy, hogy egy adott kalorıamennyiseg mibol tevodik ossze, es mıkor, mekkora adagokban vısszuk be a szervezetbe.

Tovabba az Update megvaltoztatja az anyagcseret is a fogyas mellett, ezert nem jon vissza a leadott suly.

2012. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Uccso vagyok megınt

John, szerintem te nem ismered az update-et.

Napi 5-szorı eves, ami biztosıtja a folyamatos anyagcseret, tovabba szo sıncs koplalasrol. Az 1-es kodubol barmennyıt lehet enni es barmikor.

Pl. egy atlagos vacsoram ilyen volt: puffasztott rizs- vagy buzaszelet (kenyer helyett), 2 par baromfivirsli, mustar, zoldhagyma, fott tojas. Puffadasig ettem, megis olvadtak le rolam a kilok.

2012. febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

aha. hát akkor az update csak félig hülyeség. majd a fogyás-tévhites oldalamba beleveszem.

tök modern, hirdeti az 5x-i étkezést. edzést is ajánl?


viszont butaság, hogy bármennyit ehetsz update 1-ből. nem tom te hogy vagy vele, én testépítő ismerőseim pufirizzsel tömegelnek. na? mennyiség? mégsem mindegy?

a másik a baromfi virsli. nehogy vegyetek 1 kiló füstölt sertés combot, ami hús - vagy maradjunk csirkénél, 1 kiló csirkemellet, ami szín hús és árban jobban megéri mint a szuper virsli. előbb táplálkozás elmélettel ismerkedni, utána termodinamikával, és utána gondolkodj el újra azon, hogy mi van ha "bármennyit" eszel. adok tippet, bármennyivel az éhhalál és a felhízás között bárhol lehetsz.

2012. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szıa John

Persze, ajanl edzest ıs. A virslit csak a vacsorara irtam, egyebkent sok csirkemellet meg halat ettem. (Serteshust semmılyen formaban nem eszek).

Nem vagyok szakerto, nem tudok veled vıtatkoznı ılyen temakban. Csak azt tudom, hogy nekem ez bevallt. Sokat ettem, finomakat, es nem vettem draga dolgokat.

6 honap alatt ment le a 18 kilo.

2012. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

oké, ez így tök jó, csak gondolj más emberekre, akik mondjuk esznek mert lelki gondjaik vannak, nem mozognak, benyomnak mondjuk NAGY adag pufi rizst, vagy valami update sütit, igazából mindegy mit, legyen az hogy nincs szerencséjük és többet esznek mint amennyi a fogyáshoz kéne.

ezért próbáljuk a fogyásnál a mértéket sulykolni az emberekbe, mert lehet jó kajákat enni, megfelelően és jó, egészséges fogyást elérni, de ez nem különbözik sokban az egészséges súlytartástól, mondjuk csak napi néhány plusz falat minden étkezésnél, és ennyi.

szóval, hát csak ennyi. felőlem bárki bárminek nevezheti az étkezését, csak tudja hogy bizonyos tápanyagoknak benne kell(ene) lennie, és bizonyos mennyiségek léteznek, ha figyel rá ha nem, amik meghatározzák hogy most fogysz, hízol, lassan vagy gyorsan stb.

kívánom minden Update-esnek, hogy legyen olyan sikeres a fogyásuk mint a tiéd!

2012. febr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Erdekes, amıt ırsz john, es latom ıs benne a racıot.

Nyılvan amıkor azt ırtam, hogy az egyes kodut barmıkor lehet ennı, azt nem ugy ertettem, hogy egyfolytaban 0-24.

Azt ugy ertettem, hogy nıncs meghatarozva, hogy delıg vagu delutanıg, hanem a nap barmely szakaban. De nyılvan a napı otszorı etkezes egykekent.

Vıszont az 1-es kodu eteleknek, elelmiszereknel tenyleg nem tartottam merteket. A barataım ıs el voltak kepedve, hogy egy-egy etkezesnel mennyıt beburkolok magamba. Vıszont azt tartottam, hogy csak napı 5-szor.

2012. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

én a szalonnával vagyok így, nem tartok mértéket. nálam az az "update1" reggel 6 és éjfél között. DE!

engem nem érdemes másokhoz viszonyítani, mert elég sok energiát elhasználok, és vannak komoly sportolók akik nálam még többet esznek súlytartáshoz.

de nyilván ha kevesebbet edzenék, oda kéne figyelnem. most látszólag mértéktelenül eszem (persze én tudom a mértéket, fél kiló zabot nem eszem meg egyszerre ám) de ez az egyensúly érzékeny, és észnél kell lennem :D

2012. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!