Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudtok a harcosok etrendje...

Mit tudtok a harcosok etrendjerol? Lehet vele fogyni? Volt aki esetleg kiprobalta es vannak tapasztalatai?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
hát a nevéből ítélve egyáltalán nem lehet fogyni tőle...
2012. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a lenyeg, hogy nappal csak gyumolcsot es zoldseget lehet enni, este pedig egyszer barmit.
2012. febr. 18. 20:22
 3/7 anonim válasza:
szerintem hülyeség.. gondolkozz már.. ha este megeszel egy jókora adag pacalt, vagy akármit, az elfog tárolódni zsír formájában, mivel nem mozgod le.. a kaja energia, az elnem fogyasztott energia elraktározódik: zsír.. érthető?
2012. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm csinálja 1 hónapja, egész nap csak szigorúan zöldség gyümölcs (kivéve a vasárnapi ebéd), este pedig amit épp akar, annyit amennyit akar. A lényeg h este szép lassan kell enni, h ne hirtelen telítődj el, hanem fokozatosan. Azóta fogyott 3,5 kilót.
2012. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha megcserélné, a zsírosat enné reggel, a többi zöldséget meg utána a nap folyamán, sokkal többet fogyna szerintem
2012. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én el tudom képzelni, hogy lehet vele fogyni, mert ha valaki egész nap alig eszik, nem tud egy evésre 2000 kalóriát bevágni, mert előbb jóllakik, és ha kalóriadeficit lesz, akkor fogyni fog. (Ez nem úgy működik, hogy amit nappal eszel, azt lemozgod, amit este, azt meg nem... Ha nappal sokat eszel, az is raktározódik, és ha egész nap nem ettél, akkor az esti sem.)


Ettől függetlenül ha valaki megeszik nap közben 1000 kalória banánt, és arra még rákajál és iszik egy liter kólát is (amivel könnyű még 400 kalóriát bevinni), az nem fog fogyni.

Mindemellett iszonyú egészségtelen egész nap koplalni és rendszeresen esténként bekajálni, a koplalástól gyomorfekélyt, az esti zabától refluxot lehet kapni (meg még sok mást), de cukorbetegség is szóba jöhet, már attól is, ha valaki nem reggelizik, hát még ha ebéd sincs...

2012. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

haláltáborban szerinted mennyi harcosok étrendje fan volt? mert ment a fogyás ezerrel.

ha a napi energiaszükségletedet nem viszed be akkor tömeget vesztesz, ha túlléped akkor gyarapodsz - hízol.

nappal nem bevinni esszenciális aminosavakat azért sz.ar, mert a test honnan fog fehérjéhez jutni? majd az izomzatból, jobb híján. nagyon komoly kis súlycsökkenést lehet elérni, gratula a kitalálónak.

2012. febr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!