Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok 40 kg és...

14 éves lány vagyok 40 kg és 153 cm szerintetek fogynom kéne?

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Tudom hogy nem kéne ezzel foglalkoznom de nem bírom figyelmen kívül hagyni. Néha az anyukám mondja hogy látszik hogy híztam meg ilyeneket és ezt olyan rossz hallani. Ráadásul tényleg híztam(37 kg voltam) és a lábam is elég ducinak látszik.
2012. febr. 19. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
40 kilósan hogy az ördögbe lehetsz duci?
2012. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Igen, akkor vagy jó, ha az éveid száma, és a kilóid száma egyenlő!
2012. febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Szeintem a 40 kg egyáltalán nem számít soknak :)
2012. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és örülök, hogy szerintetek a 40 kg nem sok :) , viszont az anyukám nem értem egyszer szerinte híztam és ducibb vagyok(pl.: nagyobb a fenekem) másszor meg vékony vagyok :/
2012. febr. 19. 12:28
 5/11 anonim válasza:
én úgy tudom, hogy annyi az ideális testsúly, amilyen magas vagy (persze 100-on felül) annyi kilónak kell lenned de vonj le 10-et. te esetedben: 153 cm akkor 53 kg - 10 kg = 43 kg :) szerintem normális a súlyod.. de mondjuk nem mindig függ össze a magasság a súllyal, mármint látszatra..
2012. febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy dolog miatt láthatja anyukád, úgy hogy híztál és az pedig az, hogy 14 vagy és nőiesedsz. És ez bizony azzal jár, hogy picit megnő a fenék, a csípő. Ez még nem hízás, csak nőiesedsz, már nem gyerek vagy (na nem is felnőtt, azért tévhitekbe ne ringasd magad :)).
2012. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

anyád a tested apró változásaival (legyen az nőiesedés, hízás, tök mindegy apróságok) kritikusan foglalkozik. elég kellemetlen. gondolj arra, hogy éheztethetnének vagy verhetnének is. sajnos neked ez jutott, vannak jóval rosszabb sorsok is.

ezzel kell tovább élned, míg otthon laksz, és nyilván valamilyen szinten nyomot fog hagyni rajtad az életed során. mindenki kap jó és rossz dolgokat otthon, el kell viselni.


alternatív válasz, hogy ne csak a rosszra gondoljak, az egészségedre figyelnek otthon, és így kommunikálják le. végül is a kövérre zsírosodott emberek is elkezdtek hízni egy kicsit, és senki nem szólt nekik/foglalkozott velük.

lehet csak ennyi van otthon, figyelnek rád. ennek meg örülni is lehet.

2012. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy válaszoltatok és ráadásul így már egy kicsit jobban megértem az anyukámat ugyanis eddig erre még nem gondoltam. Mégegyszer köszönöm.
2012. febr. 19. 12:48
 9/11 anonim ***** válasza:
14 évesen nem gondolhatsz mindenre..
2012. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem is kezdesz nőiesedni...kerekebb csípő, cicik stb, ez normális. a magasságodhoz jó a súlyod, még plusz 5kg is simán beleférne, ne aggódj


én 168cm vagyok 50kg és sovány vagyok kifejezetten.


30N

2012. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!